FX-8320 Ve RX 580 Sisteme Anakart Önerisi

MasterCaution

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
3. Zabit(4. Kaptan)
RX 580 4 GB ekran kartım ve FX 8320 işlemcim var. 2 Anakartta tek bir sorunla karşılaştım, ekrana görüntü gelmiyor ekran kartım farklı bilgisayarlarda çalışıyor. Tamircilere götürünce sorun anakartta dendi, bu ikisi için uygun bir anakart öneriniz var mı? Bütçem 500-600 TL arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
M5A99 X Evo ve M5A99FX Pro
veya bir alt chipset olan
M5A97 yönelebilirsin.
Revizyon 2.0 olmasına dikkat et (İkinci el alacaksan, sıfır zaten ilk revizyon bulman imkansız)

M5A99 X Evo ve M5A99FX Pro
veya bir alt chipset olan
M5A97 yönelebilirsin.
Revizyon 2.0 olmasına dikkat et (İkinci el alacaksan, sıfır zaten ilk revizyon bulman imkansız)
m5a97 evo 2.0 en son aldığım bunda ekrana görüntü gelmedi sorun anakartta dediler ben bu işlerden pek anlamıyorum diye anakartı aldığım adama gönderdim 2 ay içerisinde hiçbir sonuç alamadı ya da baktı mı emin bile değilim :D işlemci de 125w bu arada
işlemci 125w olduğundna 95 yetersiz kalıyor :(

m5a97 evo 2.0 en son aldığım bunda ekrana görüntü gelmedi sorun anakartta dediler ben bu işlerden pek anlamıyorum diye anakartı aldığım adama gönderdim 2 ay içerisinde hiçbir sonuç alamadı ya da baktı mı emin bile değilim :D işlemci de 125w bu arada

işlemci 125w olduğundna 95 yetersiz kalıyor :(
Biliyorum dostum 125W olduğunu, FX 8350 @4.5GHz overclocklu kullanıyordum. 140Watt~ civarı tüketimi vardı.
Ben "M5A99X Evo R2.0" kullanıyordum, 6 yıl kadar kullandım sorunsuz bir şekilde daha sonra sattım. FX sistemimi özledim... 😔 Bende yeri çok ayrıdır.

Biliyorum dostum 125W olduğunu, FX 8350 @4.5GHz overclocklu kullanıyordum. 140Watt~ civarı tüketimi vardı.
Ben "M5A99X Evo R2.0" kullanıyordum, 6 yıl kadar kullandım sorunsuz bir şekilde daha sonra sattım. FX sistemimi özledim... 😔 Bende yeri çok ayrıdır.
bana öyle bir şey lazım ki aslında hiçbir şekilde sistemi kurunca hata vermeden direkt ekranı getirtebilecek... bunu bir türlü bulamadım m5a97 evo r2.0 aldım yine aynısı oldu

Geri
Yukarı