FX 8350 Sistem için Ekran Kartı Önerisi

dediğin gibi uzun vade li bir yatırım olur onları tercih etmek fakat 3 sene sonrasında arızalandıgında insanı üzer daha insancıl rakamlara alabilmiş olsak fazla koymaz tabi :)
Garantili ürünler 2 yıl götürür sizi zaten 2 yıla kadar arıza vermezse ondan sonra vermeside çok düşük bir ihtimal kanımca yeni nesil parçalar sıcaklığa vs etkenlere çok dayanıklı üretiyorlar gerek kondansatörler olsun voltaj regülatörleri eski nesillere göre performans farklarından ziyade ürün kaliteside parçalarıda yeni nesile göre üretiliyor.

Radeon RX 590 Graphics | AMD

üstte vermiş olduğum linki amd nin kendi sitesinde incelemenizi tavsiye ederim ayriyetten;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım arşivi'nin paylaşmış olduğu bu videoyuda izleyin sizi tatmin edebilir.
Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA

umarım sizlerde de düzgün görüntülenebilir burda 5 kart var kısmetse 1 tanesi benim olacak bu sayfadan daha uygununu bulamadım bunlar için. eğer sizlerde de bu liste görülüyor ise baştaki ve sondaki ekran kartında 2 adet güzel oyunda hediye ediliyor ve sormak istediğim şey ise rx 570 8 gb ile rx 580 8 gb arasında yaklaşık 400 tl fark var bu fark gerçektende 400 tl edermi

Bu sorunuza yanıt yine vereceğim videoda mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videoda rx590 tdp değeri 225 watt denilmiş yanlış bilgilendirme aslında 170 watt
Buda 1 saat önce çekmiş olduğum kendi sistemimden bir video işlemcilerimiz aynı mimari bilginiz olması açısından paylaştım.

Son düzenleme:
benimle ilgilendiğiniz için teşekür ediyorum @Caqri20 sana extra teşekür ediyorum

Sapphire Radeon RX 590 8 GB GDDR5 NITRO Ekran Kartı Fiyatı

sanırım burdan ve bunu alıcam fiyatı makul geldi
Rica ederim önemli değil güzel seçim olur inanın bende almadan önce tereddüt ettim 1060 yada 590 alacaktım Amd yi en son 2010 yılında kullandığım için o zamanlar gerek yazılımları gerek donanımları olsun sıkıntı çıkartıyorlardı, satın aldıktan sonra tüm ön yargılarımı bir kenara bıraktım iyikide almışım, overclock performansıda muazzam derecede yüksek. 12 nanometre olması ayrı bir avantaj.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı