FX 8350 sistem iyi mi?

Furkan Ateş

Hectopat
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
Şu an bende Asus GT630 ekran kartı var. Sonrasında resimde gördüğünüz sistemi toplayacağım ama, bana Nvidia ekran kartına AMD işlemci olmaz dendi. Hız düşüklüğü olurmuş, size bunu sormak istemiştim. Bir de varsa sistem tavsiyenizi veya önerilerinizi yazar mısınız?
Ekran Görüntüsü (5).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey yok. AMD ile NVIDIA kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yok. Ekran kartı olarak ne alacaksın? Ram soğutucusunu çıkart. Ramler 1866 MHz olsa yeterli.

Nvidia Gt 630 sakın alma! Ben aldım, taktım, League Of Legends'i açtım. FPS 50-70, direk iade ettim.

AMD işlemciyle GTX ekran kartı kullanımında hiçbir şekilde performans kaybı yaşamazsınız. Hazır sistem toplamışken GT63'u da atın bir kenara. Ram soğutucusu gereksiz, soğutuculu RAM'ler mevcut. Kasa kalitesiz gibi gözüktü bana. Zalman Z11 alabilirsiniz.

Öyle bir şey yok. AMD ile NVIDIA kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yok. Ekran kartı olarak ne alacaksın? Ram soğutucusunu çıkart. Ramler 1866 MHz olsa yeterli.
Aynen, bende RAM'leri 18866 MHz düşünüyorum. 2133 MHz sorun çıkarabilir ya da uymayabilir.

AMD işlemciyle GTX ekran kartı kullanımında hiçbir şekilde performans kaybı yaşamazsınız. Hazır sistem toplamışken GT63'u da atın bir kenara. Ram soğutucusu gereksiz, soğutuculu RAM'ler mevcut. Kasa kalitesiz gibi gözüktü bana. Zalman Z11 alabilirsiniz.
Sağ olun, önerinizi değerlendireceğim. Bu arada RAM soğutucuyu sayenizde almaktan vazgeçtim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı