FX 8350 Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

Guns of Anarchy

Hectopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım kart Asus HD 7800 serisi 2 Gb 256 bitlik bir ekran kartı. Ama uzun zamandan beri kullandığım için fanlarından birisi tamamen durdu ya da ömrü doldu. Kartta ister istemez ısınıyor. Yeni alacağım kart ise biraz pahalı. Ama sistemimi toplayalı 3 sene falan oldu. Sistem özelliklerini size yazsam siz de bu kartın sistem için uygun olup olmadığını ve ya farklı bir tavsiyeniz olursa benimle paylaşır mısınız ?

İşletim Sistemi = Windows 7 Ultimate
İşlemci = AMD FX 8350 serisi (Soğutma için Cooler Master Hyper 212 Evo kullanıyorum )
Anakart = Asus M5A97 R2.0
İşlemci = Kingston HyperX Fury 2x4 (8GB)
HDD = Toshiba 1 TB
Powersuply = Thermaltake 600W Black Edition

Almayı düşündüğüm ekran kartı ise (MSI RX570 GAMING 4GB GDDR5 256Bit) tavsiyeleriniz önerileriniz nelerdir ? Herkese şimdiden çok teşekkür ederim...

1060 ve RX 580 modeli arasından hangisi ucuzsa onu al. RX 570 modelini ne kadara alacaksın? Fiyatı genel olarak pahalı.
Şu an RX 570 1.500 TL gibi bir fiyatta bir kaç yerde değişik fiyatlarda var. 30 40 lira daha ucuz gibisinden. RX580 ise yine o fiyatlarda 250 lira daha fazla verip 8 GB alabiliyorsun. Benim merak ettiğim konu sistemim bu kartı tam performans kullanır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı