FX 8350 sisteme ekran kartı

rokolix

Hectopat
Daha fazla  
Fx 8350 islemcim var. Suan ki ekran kartımda hd 7850. Psu olarak da xigmatek tauro 600watt 80plus kullanıyorum.Aslında gtx 970 almayı planliyodum ama cevremdeki kisiler islemcimin gtx 970 e darbogaz yapcagını onun yerine r9 280x alırsam daha fazla performans alcagımı soylediler. Ama r9 280x alırsam da psu nun ekran kartını besleyemeyeceğini soylediler. Hem darbogaz yapmayacak hemde psu mun kaldırabilcegi bir ekran kartı arıyorum. Sizce hangi ekran kartını almaliyım ? Para limiti en fazla gtx 970 fiyatı kadar olabilir.

Darboğaz yapmaz ancak HD 7850 gibi gayet iyi bir karta sahipsiniz. Neden GTX 970 veya R9 280X'e bakıyorsunuz?

Darboğaz yapmaz ancak HD 7850 gibi gayet iyi bir karta sahipsiniz. Neden GTX 970 veya R9 280X'e bakıyorsunuz?
Hd 7850 nin de yetmedigi yerler olabiliyo hemde daha fazla performans almak icin.Yuksek ihtimal yeni cıkcak oyunlarda iyi performans veremicek. Bende hazır almısken iyi bir ekran kartı almak istedim. Ama herkes darbogaz yapar psu yetmez tarzı seyler soyledigi icin sormaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı