FX 8350 ve R7 265 Ne Kadar Güç Tüketir?

Cankartal05

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bi sistem topladım fakat ne kadar enerji tuketır bılemiyorum. 600W dedım ama yetmeyebilir mi? Aşağıda resımden bakabılırsınız:

s.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok hatalı bir sistem toplamışsın. Bütçeni en fazla olarak belirt sana topladığından çok daha yüksek performans verecek bir sistem toplayayım.

Hızlı olması için demişsin ama AM3 soket toplamışsın, seni gerçekten kutluyorum :D Bütçene uygun bir sistem topladım, seninkine oranla çok daha performanslı bir sistem. Rami tek modül seçtim, ilerde bir adet daha alıp 16 GB yapabilirsin. Sistemin hızlı olmasını istiyorsan SSD şart. Sistemi topladıktan sonra eline para geçerse al derim. Sinerji bilgisayardan ;

aa.PNG

hocam sıstem için teşekurler bu pc ıle alcagım performans nedir ben bi sistem daha topladım birde bir sorum daha overclock zaraları nelerdir birde bu yanı uygun bır over clockun zararı varmıdıdr saolasın

butce 3.000 tl ve altuı ola bılır hocam senın tavsıyelerınıde alayım

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    28,4 KB · Görüntüleme: 299
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı