FX 8350 ve R9 290 Tabanlı Sistem Toplama

bugraozturk23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bir bilgisayar topladım. Fakat ne kadar iyi, ne kadar kötü oldu bilmiyorum. Lütfen bana yardım edin. CS:GO, BF 4, GTA 5, AC4 COD, BO2 ultra ayarlarda açar mı ? AMD'de kararlıyım. Ekran kartı vb. görüşlerinizi bildiriniz. Anakartımın işlemci ve ekran kartına uyumlu mu bunu da söyleyiniz.

Toplama pc öneriler.jpg
Toplama pc öneriler2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD alacaksanız DX 12 destekli bir ekran kartı öneririm. O işlemciden çok şey beklemeyi. GTA 5'in önerilen sistem gereksinimlerinde gösterilse de, üstün bir performans sağlayacağını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3500 TL monitör dahil monitör bence güzel ama siz bilirsiniz.

@BARON™ lütfen yardım edin. 3500TL+monitör güzel bir bilgisayar için lütfen yardım edin. Lütfen beni en az 5 yıl sorunsuz oyun oynatabilecek bir bilgisayarla karşı karşıya bırakın.

Eğer uzun ömürlü bir sistem istiyorsan intel e yönelmelisin.Çünkü amd nin şuan ki en yeni işlecileri
bile (fx serisi) 32nm ile üretilior.Yani mimarisi biraz eski. İntelin şuan piyasadaki 3. ve 4. nesil işlemcileri ise 22nm ile üretiliyor.
Yani mimarisi çok daha yeni.Fx serisi bir işlemci yerine 4. nesil bir i5 işlemci al derim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı