FX 8350 vs i5-6600 Sistem

Eğer internet kafe için alıyorsanız anakartı daha kaliteli bişey almanızı öneririm. 2-3 yıl sonra başınız ağrımasın.

Çok ufak farklar var aşırı küçültmenin yan etkisi ısınma olarak yüzlerine patladı OC ile 90~100 derece gören INTEL kullanıcıları var... Kısaca alan pişman oluyor.
Sen iyimisin? 32 nm işlemci ile 14 nm işlemciyi kıyaslayıp arada azıcık fark var diyosun. Birde 14 nm işlemcinin daha çok ısındığını söylüyorsun. Sanırım azıcık fark dediğin enerji tasarrufu, Ddr4, sayısız güncel teknoloji,14nm, sıfır uyum sorunu ve pazarın çoğuna sahip olan intel demi ? Isınma sorunu derken nasıl bir sorun bu? Stok fanla tam yükte 65 i geçemeyen işlemcimi sorunlu ? Alan pişman diyosun. O kadar pişmanki herkez toplanan sistemlerin %99 u intel işlemci ile toplanıyor. Burda ben Amd yi kötülemek istemiyorum sonuçta uzun süredir işlemci üretmediler ve Zen işlemcileri merakla bekliyorum ama şuan İntel ile Amd'yi kıyaslayıp Amd çok daha iyi diyen birinde art niyet ararım. Yada hiç birşey bilmiyordur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı