FX 8350 ASUS M5A99X EVO Overclock İşlemci Frekansı

Constantine

Kilopat
Selamlar değerli üstatlar sevgili arkadaşlar;
İmzamda bulunan sistemim sizce ne durumda? Neler yapılabilir? SSD almak için şu sıra uğraş içersindeyim. Bir yandan anakart düşüncem var. Sizlere danışmak istedim. Tamamen güncel Windows 8.1, Bios ve ekran kartı kullanıyorum şuan. Genel yorumlarını merak ettim teşekkür ederim şimdiden. :)
  • Asus M5A99X EVO
  • AMD FX-8350 4.0 ghz 16 mb önbellek
  • Kingston HyperX Blue 1800 mhz
  • ASUS ROG HD7970 Matrix Platinum 3GB 384 Bit
  • Cooler Master Hyper 212 EVO işlemci soğutucusu
  • Seagate 1TB Barracuda, Samsung 1TB HDD
  • High Power Absolute 650W Modular Power Supply
  • Samsung SyncMaster B2230
  • Thermaltake Challenger Gaming Keyboard
  • Thermaltake Black Gaming Mouse
  • Aerocool Mechatron Black Ultimate Gaming Chasis.

Anakartımda bulunan otomatik overclock modunu seçtiğim halde birşey olmadı bu arada. Ram Hızı 1333 MHz görünüyor işlemci hızı 4.0 GHz. Bu da sormak istediğim başka bir konu. :)

image.jpg

image.jpg

Değerli üstatlar;
Sizinde yardımınızla sistemimi genel bir check-up'a sokmak istiyorum. Sanırım Biosum güncel emin değilim, kontrol etmenizi rica edeceğim.
Resimlerden de göreceğiniz üzere yardımınızı bekliyorum, ne yapmalıyım? Recep abinin de yorumunu merak ediyorum. :)
Teşekkür ederim :).

Teşekkür ederim değerli Moderatör :).

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir sistem.
Anakartımda bulunan otomatik overclock modunu seçtiğim halde birşey olmadı bu arada. Ram Hızı 1333 MHz görünüyor işlemci hızı 4.0 GHz. Bu da sormak istediğim başka bir konu. :)
Seçtikten sonra ayarları kaydedip sistemi yeniden başlatacaksınız.

O ayarları yapmayı ya da şöyle söyleyeyim doğru ayar yapmasını bilmiyorum maalesef. @Recep Baltaş yorumunu bekliyorum değerli abim. :)

Genel olarak ne yapılabilir?

Cevap yok mu?

@Recep Baltaş Abi'm yorumunu bekliyorum :)

Bir yorum fena olmaz arkedeşler :)

Değerli arkadaşlar;
1 hafta olacak hala ilgilenen olmadı konu ile. Technopat ile ilişkimi kesiyorum, herkese iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı