FX X6 6300 sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçenize göre ekran kartınız çok düşük. Benim gibi siz de ekran kartını kısmışsınız. Arkadaşlar size daha iyi sistem toplayacaktır.

KrovePro bir konu açmış mı bakar mısın bir zahmet?

Evet, 14 Haziran 2014'te alacağı hayali bir sistem için açmış.
Herhalde bir rüyadasın. O hesap eski hesabım ve bu hesaptan bahsediyoruz. Göreceksin hayali sistemi. Senin nerene...
Şunu itiraf etmem gerekirse evet 23 yaşında değilim. 14 yaşındayım ve dediğin şey doğru. İki ihtimal var.
Ya kredi çekerek 9000 TL'ye alacağız.
Ya da direk olarak 5000 TL'ye alacağız.
Allah neyi nasip ederse odur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de ayni dusuncedeyim fakat nvdia guncellemede cok iyi oldugunu duydum ve bellek hizi 7850 ye fark atiyor ama asus 192 bit. Rakamlar kafami karistirdi biraz

Yok hayır ama ben 7850 de karar kıldım. Zaten pek fazla fps farkı olmaz ki ihtiyaç da duymuyorum. Teşekkürler yardım için.

- - - Güncellendi - - -

Bütçenize göre ekran kartınız çok düşük. Benim gibi siz de ekran kartını kısmışsınız. Arkadaşlar size daha iyi sistem toplayacaktır.

Evet biraz öyle oldu. Ram'den kısarak yapacağız artık sonra dual yaparım onu.

Herhalde bir rüyadasın. O hesap eski hesabım ve bu hesaptan bahsediyoruz. Göreceksin hayali sistemi. Senin nerene...
Şunu itiraf etmem gerekirse evet 23 yaşında değilim. 14 yaşındayım ve dediğin şey doğru. İki ihtimal var.

Bide yalan söylediğini itiraf ediyorsun. En başından küçük olduğun belliydi. İnsanları yanlış yönlendiriyorsun ve diyorsun ki: 'Benim fikrim, sanane.' Omy gibi abilerine karşı bile saygısızsın. Post kasıp duruyorsun. Bence bu forumda yerin yok! Ve ben, 15 yaşındayım, bunu da açık açık söylüyorum zaten. Bildiğim konularda yorum yazıp insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu forum sayesinde de sistemimi topladım ve satın aldım. Senin gibi mesaj sayımı arttırmak için boş mesaj atmıyorum, kimse atmıyor!

Tamam, tamam. Sistemini alana kadar benle muhatap olma olur mu? Konularda gereksiz yere gerginlik yaratıyorsun.

Bu sistem İnjustice kaldirir mi sizce ? Oyun yaklasik 20 gb. Fakat indirdim alacagim zamana kadar saklayacagim.

Bide yalan söylediğini itiraf ediyorsun. En başından küçük olduğun belliydi. İnsanları yanlış yönlendiriyorsun ve diyorsun ki: 'Benim fikrim, sanane.' Omy gibi abilerine karşı bile saygısızsın. Post kasıp duruyorsun. Bence bu forumda yerin yok! Ve ben, 15 yaşındayım, bunu da açık açık söylüyorum zaten. Bildiğim konularda yorum yazıp insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu forum sayesinde de sistemimi topladım ve satın aldım. Senin gibi mesaj sayımı arttırmak için boş mesaj atmıyorum, kimse atmıyor!

Kardes hayali sistem değil , Baba parası!

Arkadaşlar; sitede 1 aydan uzun süre sonra alınacak sistem konusu açmanın yasak olması, tamamen sizin için düşünülmüş bir uygulamadır. Her an büyüyen ve gelişen teknoloji dünyası içinde, bir ay sonra satın alacağınız sistemi bu günden toplamak büyük bir hata olur. Çünkü piyasa içerisinde fiyatlar ve ürünlerin, yeni çıkan ürünler sonucu, fiyatlarının ve performanslarının değişmesi söz konusudur.

Kendinin ve değerli arkadaşlarımın zamanını daha fazla tüketmemen için konuyu kapatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı