FX X8 8350 Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben R9 demedim ki, GTX780Ti bile alabilirsin! Tekrar söylüyorum, iade etmeyi dene...

Ben R9 demedim ki, GTX780Ti bile alabilirsin! Tekrar söylüyorum, iade etmeyi dene...

Konu dışı olacak fakat sizin meseleye de aklım takıldı. İsterseniz yeni konu açın, çözmeye çalışalım. Olmazsa bende kullanmadığım 4 pinlik uzatma var, size verebilirim.

Yorumlarınızdan sonra kazıklanmadım demiyorum ama ağır yorum yapıcağınız anlamına gelmez tamam yanlış yapmışım diyorum illa konuşacaksınız arkadaşım ya. Hata yapmışım ve insan hata yapa yapa doğruyu öğrenir bu kadar basit geri dönüşü yok diyorum hala devam ediyorsunuz beğenirsen güzel dersin beğenmezsen olmamış dersin daha da yazmazsın bu kadar basit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu dışı olacak fakat sizin meseleye de aklım takıldı. İsterseniz yeni konu açın, çözmeye çalışalım. Olmazsa bende kullanmadığım 4 pinlik uzatma var, size verebilirim.

Belki yeni konu açarım, sorun yok kafana takma. Bişey olmaz :).

Kovboy ben yardım etmeye çalışıyorum. Ama sen sabitlenmişsin. Tamam, daha da uzatmayacağım.

Sisteminiz kötü değil merak etmeyin, hatta bazı bileşenleriniz üst seviye. Öyle ki, ileride upgrade yaparken zorluk çekmeyeceksiniz. Güle güle kullanın.

Aramıza hoşgeldin kardeşim. Zamanında banada 4000TL'lik bir kazık girmişti.

Ama senin şöyle bir şansın var, tüm oyunları oynayabileceksin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı