FX X8 8350 Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
albaywolf'un önerdiği sistemde SSD'yi kaldırıp ekran kartını GTX 780Ti yaparsanız işte o zaman 4000 liranın hakkını vermiş olursunuz.

Arkadaşlar kötü yorum yazmanızı istemiyorum ama dediğiniz gibi sistem kötü de olsa kazık da yemiş olsam bir ekran kartı yüzünden konu tartışmaya da açılsa ego ve hava atma olarak algılamanızı istemiyorum. Ama iyi para kazanan biriyim ve aceleden de olsa bu sistemi topladığıma üzülmedim. Yorumlarınız cidden güzeldi. Artık iade şansım da yok. Baktım performansından memnun da kalmazsam bir kaç bin liraya da ekran kartı vs düzeltilebilecek bir sistem. O yüzden yorumlarınız için teşekkür ettiğimi bilmenizi isterim, iyi akşamlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Afedersin arkadaşım da o zenginlik değil mallık olur. 3200'e seninkininin 3 katı sistem topladı adam!

kov1boy, ne kadar para kazandığının önemi yok. Boşuna para israfı yapmak hoş birşey değil.

Zorunluluktan ve işlemciden ödün vermememden dolayı bir hata oldu ekran kartıyla ilgili gerçekten büyük yorumlar olduğunu fark ettim hata yapmış olabilirim profosyonel değilim bu konuda işlemci ve ram etkiledi haklısınız deminden beri bir şey demiyorum zaten haklısınız diyorum.

Para konusuna da gelirsek tekrar altını çiziyorum, zenginlik falan kanıtlamaya çalıştığım yok. Yanlış anlaşılmasın dedim zaten ben de paramı bilerek israf etmedim sonuçta yanlışlık olmuş yapacak bir şey yok. Dediğim gibi sistem bir kaç ay içinde toparlanır zaten toparladığımda da konu açarım ve olumlu yorumlarınızı beklerim, iyi akşamlar hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir insanı kazıklamak, kazıklandığına inandırmaktan çok daha kolaydır.

Hem render falan mı yapıyorsun da işlemci senin için bu kadar önemli?

Şöyle bir durum var. R9 zaten hem stokta yok hemde nvidia meraklısı biriyim. Zaten almazdım. Mantığım şu: performans düşük olsun nvidia olsun yine de mantığı yaptım. Öyle yani yapıcak birşey yok. Yorumlarınızı için tekarar sağolun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı