FX X8 8350 ve HD7950 oyun bilgisayarı

Gurhan1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar,benim bilgisayar artık yeni çıkan oyunları (MW3,Crysis3 vb.) low'da bile kasıyor.Bilgisayar toplamaya karar verdim;

• İşlemci:AMD FX X8 8350 Soket Am3+4GHZ 16MB Cache
  • Anakart: M5A97 LE R2.0 AMD 970/SB950 AM3+DDR3 2133MHz (O.C) SATA 3.0 USB 3.0
  • Harddisk:3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache
  • Kasa:ASGARD 382 PURE BLACK EDİTİON 600W MidT ATX SİYAH KASA
  • Ekran Kart:ASUS HD7950 DİRECTCU II TOP GDDR5 3GB 384BİT AMD RADEON DX11.1 Ekran Kartı
  • Ram:16GB(2X8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL10 Dual Kit Ram
  • Sistem:Windows 7 Proffesional 64-bit

Bu sistemle yeni çıkan oyunları high veya mediumda oynayabilir miyim kasmadan ?

Cevap için şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar,benim bilgisayar artık yeni çıkan oyunları (MW3,Crysis3 vb.) low'da bile kasıyor.Bilgisayar toplamaya karar verdim;

Bu sistemle yeni çıkan oyunları high veya mediumda oynayabilir miyim kasmadan ?

Cevap için şimdiden teşekkürler...

Fena bir sistem değil. Bellek 8GB'a düşürülüp SSD eklenilebilir. Yinede size kalmış. SSD'nin faydaları aşağıda:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçede sıkıntı yok iyi bi lise kazanırsam ssd nedir?

- - - Güncellendi - - -

Bu arada ekran kartı 7950hd degilde 7990HD alıcm snrım oyunlardaki 7990anla 7950 nin farkı çok mudur?

SSD: Katı Hal Sürücüsü. Mekanik diski yoktur. Kat kat daha hızlıdır. Daha az güç tüketir. Daha çok ömrü vardır. Sarsıntıya karşı daha dayanıklıdır.

tks10.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı