FX4100 için görseldeki fan abartı mı olmuş?

merto14

Centipat
Daha fazla  
FX4100 icin bu fan abarti mi olmuş?

20240412_185945.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam abartı mı değil mi çok da önemli değil. Sen memnunsan sorun yok. Ama bence kasa içindeki kabloları düzelt. Kasa şöyle güzel bir görünüme bürünsün. Bakınca keyfin yerine gelir :D.

Kablolar en duzenli hali bu zaten. Baska bir şey yapamam kapagi kapatinca bir şey gorunmuyor :)

Hocam abartı mı değil mi çok da önemli değil. Sen memnunsan sorun yok. Ama bence kasa içindeki kabloları düzelt. Kasa şöyle güzel bir görünüme bürünsün. Bakınca keyfin yerine gelir :D.

Tamami hocam olmusmu yeni kasa almam sart biliyorum elimden bu kadar geldi yine guzel oldu ama.

Tamami hocam olmusmu yeni kasa almam sart biliyorum elimden bu kadar geldi yine guzel oldu ama.

Dosya Ekleri

• 20240420_210235.jpg
    20240420_210235.jpg
    291,5 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Kablolar en duzenli hali bu zaten. Baska bir şey yapamam kapagi kapatinca bir şey gorunmuyor :)

Bence de şuanda temiz görünüyor hocam iyi olmuş. Bence kasa almaya gerek yok hocam, eski bilgisayar sonuçta yatırım yapmaya gerek yok yeni bilgisayara geçmek için para biriktirebilirsin.

Bence de şu anda temiz görünüyor hocam iyi olmuş. Bence kasa almaya gerek yok hocam, eski bilgisayar sonuçta yatırım yapmaya gerek yok yeni bilgisayara geçmek için para biriktirebilirsin.

Yeniye gerek yok GTA 5 acsin yeter HD7770 alacağım HD6570e gore fark hisseder miyim?

Geri
Yukarı