Çözüldü FX4300 sistem yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Huseyintalha

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım mühendisi
Merhaba, bilgisayarım oyun oynarken restart attı ve yeniden başlattım. Su ana kadar sıkıntı yoktu. PSU bozuldugu için idarelik başka PSU kullanıyorum. Ondan olabilir diye düsünüyorum ama bazen 5 dskikada bir, bazen 10 dakikada bir atıyor. Yuksek sıcaklık da yok.
Sistem:
  • FX4300
  • ASUS M5A97 le r2.0
  • 12 GB RAM
  • 500GB HDD
    • PSU 350 Watt bir güç kaynagı sorun bundadır diye düşünüyorum ama saatlerce Valorant oynamama ragmen kapanmamıştı. Sizce güç kaynağında mı?

Merhaba, bilgisayarım oyun oynarken restart attı ve yeniden başlattım. Su ana kadar sıkıntı yoktu. PSU bozuldugu için idarelik başka PSU kullanıyorum. Ondan olabilir diye düsünüyorum ama bazen 5 dskikada bir, bazen 10 dakikada bir atıyor. Yuksek sıcaklık da yok.
Sistem:
  • FX4300
  • ASUS M5A97 le r2.0
  • 12 GB RAM.
  • 500GB HDD.
    • PSU 350 Watt bir güç kaynagı sorun bundadır diye düşünüyorum ama saatlerce Valorant oynamama ragmen kapanmamıştı. Sizce güç kaynağında mı?

Bu konu hakkında bilgim yok ama güç kaynağı diyorum yetersiz geliyorsa restart atabilir PC hocası çok PSU kullanan PC'ye az PSU takmak videosuna bakabilirsin.

Geri
Yukarı