FX6100 kaç lira eder?

Ben fx 6300 200₺ koydum burada konuda açmıştım soran bile olmadı [emoji16] Ama seninki sıfırmış belki satılır.
Buraya koyacaktım ama geçen gün bir G29 ilanı koydum zaten şimdi burayı 2. El ilan sitesine çevirmemek lazım 😀

PSU ilanımı sadece mesaj yazmak için kullanan bazı arkadaşlar vardı burada. Anakart ilanımı da. 2. el satış sitelerine koydum. PSU'yu 24 saatten kısa sürede aklımdaki fiyata sattım. Anakartı da satacaktım ancak daha yenisini alamadığım için onu kaldırdım oradan.
Sahibinden.com ve letgo üzerinden de ilanlar açın. Facebook satış gruplarına ekleyin. İlla ki birisi çıkar. İlanınıza biraz pazarlık payı koymayı unutmayın. Adamlar imkanı olsa her nefeste biraz daha fazla oksijen almak için pazarlık yapacak.

PSU ilanımı sadece mesaj yazmak için kullanan bazı arkadaşlar vardı burada. Anakart ilanımı da. 2. el satış sitelerine koydum. PSU'yu 24 saatten kısa sürede aklımdaki fiyata sattım. Anakartı da satacaktım ancak daha yenisini alamadığım için onu kaldırdım oradan.
Sahibinden.com ve letgo üzerinden de ilanlar açın. Facebook satış gruplarına ekleyin. İlla ki birisi çıkar. İlanınıza biraz pazarlık payı koymayı unutmayın. Adamlar imkanı olsa her nefeste biraz daha fazla oksijen almak için pazarlık yapacak.
Yaklaşık 4 aydır falan letgo da duruyor ilan mesaj atan diyor ki " kardeşim 50 lira vereyim ". Küfür etsem ne girdigim günaha değecek ne de terbiyemi bozmama ama facebook gruplarına koyabilirim onu hiç düşünmemiştim.

Yaklaşık 4 aydır falan letgo da duruyor ilan mesaj atan diyor ki " kardeşim 50 lira vereyim ". Küfür etsem ne girdigim günaha değecek ne de terbiyemi bozmama ama facebook gruplarına koyabilirim onu hiç düşünmemiştim.
İşte onlar da meşhur ölücüler ekibi... Bir ara ben de onlara güzel yanıtlar veriyordum :D

FX 6100 2.el de genelde 150-250 arası satılıyor. Sen de buna göre pay biçebilirsin, gerçekten alıcı bulmak zor artık FX 8xxx den aşağısı pek tercih edilmiyor onlar bile bulunmuyor pek ama güzel fiyat belirlemişsin bu fiyata da satarsın resimlerini eklemeyi unutma.

8350 vaar 6100 var knight oynuyorum sadefe onun için idarelik bi işlemci anakart alacam bakıyorum işte satarsa arkadaşa özel bi yerden ulaşabilirsem anlaşıp halletçez ya

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı