FX6100 ve HD6850 Sistemi Yükseltmek

yasin68

Hectopat
Daha fazla  
Dolar ve euro yüzünden yeni toplamak yerine imkan dahilinde iyileştirmek istiyorum. Bu sisteme işlemciyle darboğaza düşmeyecek şekilde bir ekran kartı tavsiyeniz var mı, yoksa her ikisi de yükselteyim mi?

Sistemim
  • Anakart: Asus M5A97
  • Ekran Kartı: Sapphire HD6850
  • İşlemci: FX6100
  • RAM: 16GB
  • PSU: Corsair 620W
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap verdiğin için teşekkür ederim.Peki bu ekran kartları işlemciye dar bugaz yaratmaz değil mi?Bekir kardeşim

Anladım.Galiba işlemciye de yatırım yapmalıyım.Amd 8300 -8350 işlemci alsam önerin ne olur kardeşim?ekran kartı konusunda

8350 yaparsan daha iyi olacaktır ama yine de 8350, yüksek ekran kartları için uygun değil. 1070 ve yukarısı için konuşuyorum. Sizin aklınızda hangi ekran kartı/kartları var?

Anladım.Zaten amacım 2-3 sene daha ömür katmak sisteme.Kafamda netleştirdiğim bir kart yok şuan çünkü sistem mi toplayım yada işlemci ekran kartını iyileştireyim kararsızım şuan.Buna değer derseniz sistem toplamak yerine tavsiyenizi dinleyebilirim.Anakartım 8350 e kadar izin veriyor,ozman işlemci 8350 ekran kartını 1060 olarak yükseltmem sizce uygun mu peki

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı