FX8120 ve HD6850 için Kext arıyorum

OsmanKarakum

Hectopat
Daha fazla  
AMD FX 8120 işlemcili bilgisayarıma Hackintosh yapıyorum, elimde bulunan Intel i5 işlemcili Laptopa Vmware de Mavericks 10.9 kurdum ve Mac Appstore dan Mavericks'i indirdim. Ardından Usb belleğimi gerekli ayarlar doğrultusunda Boot için hazırladım. Şu anda Unibeast Usb belleğime kurulma aşamasında.

Aklıma takılan şey şu ben Kext 'leri ne zaman yükleyeceğim ve neden Mavericks 10.9'u indirdim? Yani sonuçta indirdiğim Mavericks 10.9 USB'ye yazmayla ilgili herhangi bir işlem yapmadım.
Şimdiden teşekkürler saygılar.

Son olarak elinizde FX8120 işlemci için ve HD6850 Saphire için kextler mevcut mu ?

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Unibeast, indirdiğin Mavericks sürümünü USB belleğe yazdı. Yani boşuna indirmedin.

AMD FX 8120 için Kext yok. Mac OS X, Intel uyumlu. AMD sisteme kurmak istyorsan USB bellekteki Kernel'ı değiştirmelisin. AMD uyumlu bir Kernel ile dğeiştirebilirsin.

HD 6850 için ise Framebuffer bilgilerini girmen gerek Config dosyasına.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı