FX8300 sistemde Windows 11 akıcı kullanılır mı?

Cihangir ceyhan

Hectopat
RAM
8 GB DDR3
SSD veya HDD modeli
120 SSD
Ekran kartı
PALİT GT9800
Anakart
MSI 760GM P23
İşlemci
FX8300 8 ÇEKİRDEK 3.30 GHZ
Genelde oyun oynayan birisiyim Windows 11'e geçersem FPS düşüşü yaşar mıyım?
CS:GO, GTA 4, ETS 2 ve PUBG Mobile oynuyorum şu anda Windows 10 Pro kullanıyorum. Windows 11 Pro kuracağım lisans var Windows 10'un, o yüzden Windows 11 Pro kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO, GTA 4, ETS 2 ve PUBG Mobile oynuyorum şu anda Windows 10 Pro kullanıyorum. Windows 11 Pro kuracağım lisans var Windows 10'un, o yüzden Windows 11 Pro kullanacağım.
Hayır. Güncelleme bile alamazsın.

FX8300 güçlü bir işlemci, bildiğim kadarıyla desteksiz donanıma update gelmeme durumu yok.
Ben bir sorun yaşayacağını sanmıyorum fakat desteği yok bildiğin üzere :)
Biraz yaşayabilirsin çünkü sanallaştırma tabanlı güvenlik diye bir özellik var, kapayınca aynı performansı aldığını belirtiyor insanlar, denemedim.

FX8300 güçlü bir işlemci, bildiğim kadarıyla desteksiz donanıma Update gelmeme durumu yok.
Ben bir sorun yaşayacağını sanmıyorum fakat desteği yok bildiğin üzere :)
Biraz yaşayabilirsin çünkü sanallaştırma tabanlı güvenlik diye bir özellik var, kapayınca aynı performansı aldığını belirtiyor insanlar, denemedim.

Evet hocam güçlü fakat performans düşüşü yaşar mıyım diye şüpheliyim

Hayır. Güncelleme bile alamazsın.

Orası doğru hocam Rufus ile bypass ederek geçeceğim

Benim içinmi şüphelisiniz hocam😃

Hocam Windows 11 Pro kurdum Akıyor 😃
Sistemin ne performans göstereceğine şüpheliydim :D
Hayırlı olsun hocam, zaten donanımınız güçlüydü sonucun bu olacağı belliydi de sonucun iyi olması da güzel olmuş :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı