R5 5500 sistemde Windows 11 kullanılır mı?

Daha fazla  
Merhaba, bugün yeni bir PC topladım. Özellikler;

MSI RTX 2060 6 GB.
Ryzen 5 5500.
16 GB RAM.
Gigabyte B450M K
750 GB SSD.

Bu sistem ile Windows 11 kullansam sorun yaşar mıyım? Oyun performansımı etkiler mi? Nasıl etkiler? Windows 10 mu daha iyi olur Windows 11 mi? (şu an W11 yüklü Windows 10 yüklemeye uğraşmaya deyecek kadar fark var mı?) not: Yok o sistem alınır mı? Şunu alsaydın vs. mesajlar yazmayın içime bu sindi bunu aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün yeni bir PC topladım. Özellikler;

MSI RTX 2060 6 GB.
Ryzen 5 5500.
16 GB RAM.
Gigabyte B450M K
750 GB SSD.

Bu sistem ile Windows 11 kullansam sorun yaşar mıyım? Oyun performansımı etkiler mi? Nasıl etkiler? Windows 10 mu daha iyi olur Windows 11 mi? (şu an W11 yüklü Windows 10 yüklemeye uğraşmaya deyecek kadar fark var mı?) not: Yok o sistem alınır mı? Şunu alsaydın vs. mesajlar yazmayın içime bu sindi bunu aldım.
Hayırlı olsun hocam güle güle kullan. Windows 11'de kal. Windows 11'i çok rahat kaldırır bu PC. Performans sorunun olmaz.

daha kullanmadım pcyi. bugün aldım. kullanmadan w10 a geri döneyimmi diye sormak istedim

oyunlarda (valorant gta5 rdr2 vs vs) sorun yaşar mıyım ?
Ne oyunlarda ne de günlük kullanımda herhangi bir sorun yaşamazsın bu sistemle.

Windows 11 kullanmaya devam et. Performans endişen olmasın. Winfows 11'in ara yüzü hoşuna gitmezse Windows 10'a geçersin.

Ne oyunlarda ne de günlük kullanımda herhangi bir sorun yaşamazsın bu sistemle.

Windows 11 kullanmaya devam et. Performans endişen olmasın. Winfows 11'in ara yüzü hoşuna gitmezse Windows 10'a geçersin.
ara yüz fazlasıyla hoşuma gitti, sadece performans düşer mi o düşündürdü. bazı yerlerde 700fps alırken 300e düştü tarzı yazılar gördüm aklım karıştı.

ara yüz fazlasıyla hoşuma gitti, sadece performans düşer mi o düşündürdü. bazı yerlerde 700fps alırken 300e düştü tarzı yazılar gördüm aklım karıştı.
Performans düşmez merak etme. Yine de çok istiyorsan, denemden içim rahat etmez diyorsan, madem bilgisayarı henüz bugün almışsın, bir oyun dene hemen. Sonra da Windows 10 kurup aynı oyunu dene. Hangisinden iyi performans alıyorsan o işletim sisteminden devam et.

Ama hiç gerek yok. Windows 11 ile devam et.

Geri
Yukarı