FX8350 Sisteme RX570 Takmak

Değerleri yorumlarınızı okudum. Şuan işlemcim 4.4 Ghz hızında anakarttan O.c modunu seçip oyle yapmıştım. Arkadaşlar benim anakartımda, bir ram yuvası bozuk sanırım sizce uygun fiyata işlemcim ve ramlerim ile uyumlu bir anakart bulabilir miyim ? Yoksa bu toplara hiç girmeyip Gt1030 ile devam edip ileride 0'dan mı sistem toplayım ?
Sadece CS:GO oynuyorsanız sisteminizi kullanın bence. Elinize geçen parayıda dolar düşünce dolar yapın. Seneye elinizdeki parçaları ucuza satıp yeni sistem alırsınız.

Selam konuyu tekrar canlandırıyorum. İnternette izlediğim videolar 8 GB ram ve kullandığım işlemci ile olan RX570 performansları beni tatmin etti. CS Go daki keleşimi satıp ekran kartını alacağım. GT1030 da ucuz yoldan belki de forumda birine hediye edebilirim. Sizce hangi model almalıyım ? Eğer hediye durumu olursa çekiliş başlatırım.

Bana kalırsa kesinlikle rog strix modeli fanlar dönmeden bile iyi soğutma verebiliyor ama eğer saphirre tek fanlı model tercih edip ucuza getirmek isterseniz pişman olmazsınız.Artan para ile sisteminizde ssd yoksa alabilirsiniz.

Selam, saphire kesinlikle düşünmüyorum. Dediğiniz modele bakacağım bende eskiden HD7950 vardı pin kabloları bağlıydı Gt1030 anakarttan güç aldığı için takmadım RX570 alınca, o pin kablolarını direk taksam bir sıkıntı olur mu ?
AOC 24" G2460PF
Bu model bir monitörüm olduğu için AMD uyumlu ekran kartı almak istiyorum.

Eğer güç kaynağınız yeterli ise kablolar sıkıntı çıkarmaz . Msi gaming x rx 570 de oldukça iyi ama stokları seçkin satıcılarda yok.Gigabyte aorus modelleri çok pahalı üzerine biraz daha koyup üst model alınabilir.Zaten rx 570 gibi bi kart alıyorsanız diğer markalara yönelmeyin derim.Bana kalırsa sizin için en iyisi asus rog strix. Hayırlı olsun şimdiden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı