FX8350 ve RX570 için PSU önerisi

İçinde toz yumağı birikmişse kesinlikle temizlemeli, içini açınca elektronik devrelere müdahale etmeden sadece soğutucu bloğundaki tozlar temizlenebilir. Bu başlıkta çamur atan ben de görmedim, bazıları çamur atabilir diye yazmış olabilir.

Hocam içini açmamalı ama asla. Fan girişinde böyle ufak hava üflesin yeterli. Toz yumağı eğer aşırı pis ve tozlu ortamda kullanılmamışsa olmaz herhalde.
@KırAtlıLiberal
2.el gayet de alışveriş yaptım. Çoğu alışverişimi de 2.el yaparım zaten. Laf attığım falan yok. En başta siz yazım kurallarını öğrenin.

Link atabilir misiniz?

.
.

.
.

Almayın Rampage ürünlerini. Dandik ve patlayıcılar.

Ama bu arsızın bir gece patlamayacağı ve kötü kaliteli malzeme kullandıkları gerçeklerini değiştirmez.

Zorlanmadığında en kötü PSU'nun bile yıllarca gideceği gerceğini de deiştirmez
PSU ne kadar dayanıksız olsa da 1660 Ti ile bile yıllarca kullananlar var Vatan'da yorumlardanda bakabilirsiniz arastıradabilirsiniz ona kalırsa ben im ilk PC 2005 yapımı idi 2010'da kazıklanarak aldık ilk hafta arıza verdi bilgisayarcı 1 yıldan fazla gitmez dedi sene 2020 hala aynı PC deyim deişimler oldu ama adamın patlar dediği parcaların hepsi hala icinde ve 2020'de anakartım bir anda 1000 TL'lik bir nadir anakart modeli oldu
Yani bilgisayar parcaları sans işi aynen bir i5'in 5 GHz'ye OC lenmesi gibi birinin OC lenememesi gibi.

Zorlanmadığında en kötü PSU'nun bile yıllarca gideceği gerceğini de deiştirmez
PSU ne kadar dayanıksız olsa da 1660 Ti ile bile yıllarca kullananlar var Vatan'da yorumlardanda bakabilirsiniz arastıradabilirsiniz ona kalırsa ben im ilk PC 2005 yapımı idi 2010'da kazıklanarak aldık ilk hafta arıza verdi bilgisayarcı 1 yıldan fazla gitmez dedi sene 2020 hala aynı PC deyim deişimler oldu ama adamın patlar dediği parcaların hepsi hala icinde ve 2020'de anakartım bir anda 1000 TL'lik bir nadir anakart modeli oldu
Yani bilgisayar parcaları sans işi aynen bir i5'in 5 GHz'ye OC lenmesi gibi birinin OC lenememesi gibi.

Anladım hocam. Benim PC'de 2019'dan beridir aynı PSU kullanıyor. Colorsit marka. Hala sapasağlam. Olsun, biz yine de bilindik marka önerelim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı