G 103M Sistem ETS 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

Slaugtlher

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bende şu an böyle bir sistem var. Bu sistem ETS 2v1.33 tüm DLC'ler ile kaldırır mı? 20,30 FPS oynayabilir miyim?
Bir de bu sistemle başka hangi oyunlar oynanabilir?
Yazarsanız sevinirim.

IMG_20210205_144434.jpg

Hocam işlemciniz sıkıntı, ekran kartınız daha büyük sıkıntı, RAM baya sıkıntılı. Ama bi' umut var, daha kötü sistemlerle de oynadım bu oyunu. İlk sürümünü oynayabilirsiniz, son sürümünü isterseniz deneyin ancak yükleme ekranında hata vereceğini düşünüyorum. İlk sürümü açmayan sistem yok sanırım.

Merhaba arkadaşlar, bende şu an böyle bir sistem var. Bu sistem ETS 2v1.33 tüm DLC'ler ile kaldırır mı? 20,30 FPS oynayabilir miyim?
Bir de bu sistemle başka hangi oyunlar oynanabilir?
Yazarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 866929
GT 610M ile bile en düşük ayarlarda 60 FPS zor alabiliyorum. Çok zor akıcı oynayabilmeniz.

Hocam işlemciniz sıkıntı, ekran kartınız daha büyük sıkıntı, RAM bayağı sıkıntılı. Ama bi' umut var, daha kötü sistemlerle de oynadım bu oyunu. İlk sürümünü oynayabilirsiniz, son sürümünü isterseniz deneyin ancak yükleme ekranında hata vereceğini düşünüyorum. İlk sürümü açmayan sistem yok sanırım.

Hocam ben bu sistemle Half-Life 2 Far Cry 2 Call of Duty 2 de oynuyorum. Sistem o kadar kötü değil ayrıca çok ısınmıyor. Sadece ETS 2'nin.
1.33sürümünü kaldırır mı diyom.
GT 610M ile bile en düşük ayarlarda 60 FPS zor alabiliyorum. Çok zor akıcı oynayabilmeniz.
Hocam ben bu sistemle Half-Life 2 Far Cry 2 Call of Duty 2 de oynuyorum. Sistem o kadar kötü değil ayrıca çok ısınmıyor. Sadece ETS 2'nin.

Kaldırmaz. G100 kullanıcısıyım. 1.35 sürüm denemen lazım en fazla, DX 10 desteği için. Onda bile pek iyi çalışmıyor. Bu arada bu sistemde Far Cry 2 oynaman zor, onu da belirteyim.

Kaldırmaz. G100 kullanıcısıyım. 1.35 sürüm denemen lazım en fazla, DX 10 desteği için. Onda bile pek iyi çalışmıyor. Bu arada bu sistemde Far Cry 2 oynaman zor, onu da belirteyim.

Arkadaşlar anlamıyorsunuz herhalde yukarıda belirttiğim oyunları 20+üstü oynuyorum diyoorum sorum size gelince hocam 1.33 kaldirmiyorsa 1.35 nasıl kaldıracak.

Far Cry 2'yi bilmiyorum ama Half Life 2 zaten o kadar ağır bir oyun değil. 1.33'den de geriye gitmeniz gerekebilir. Söylediğim gibi, 610M bile zor oynatırken sizin şansınız daha az.

Yeni konular

Geri
Yukarı