G HUB başlangıçta açılmıyor

• Konuyu başlatan lusie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 222

lusie

Hectopat
Daha fazla  
Hocam bilgisayarı açtığımda açılması gerekiyor ama açılmıyor, elimle açmam gerekiyor.

Uygulamada başlangıçta açılması için bir seçenek yok mu? Eğer ayarlarda öyle bir seçenek yoksa Windows üzerinden kendin görev ekleyip açılışta uygulamanın açılmasını sağlayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görev Yöneticisi başlangıç uygulamasında da görünmüyor değil mi? Sırf bu yüzden 10 kere silip baştan kurdum gene olmadı ve format atmak zorunda kalmıştım. Shell: Startup la başlıyor ama o bilgisayarın ilk açıldığında karşına kontrol paneli geliyor. Eskisi gibi olmuyor.

Uygulamada başlangıçta açılması için bir seçenek yok mu? Eğer ayarlarda öyle bir seçenek yoksa Windows üzerinden kendin görev ekleyip açılışta uygulamanın açılmasını sağlayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu sefer program açılıyor. Arka planda açılmasını istiyorum.

Görev Yöneticisi başlangıç uygulamasında da görünmüyor değil mi? Sırf bu yüzden 10 kere silip baştan kurdum gene olmadı ve format atmak zorunda kalmıştım. Shell: Startup la başlıyor ama o bilgisayarın ilk açıldığında karşına kontrol paneli geliyor. Eskisi gibi olmuyor.
evet.

Vallahi can dostum yüce insan internette bütün çözümleri denedim. Hiçbiri o ilk açılışı vermiyor. Dediğim gibi ben 3 gün uğraştım formattan başka çare kalmamıştı :(

Geri
Yukarı