G-Loot para kazandırıyor mu?

yigitalyksel

Hectopat
Arkadaşlar YouTube'da falan gördüm. Oyun oynarak falan para kazanıyormuşuz. Bu gerçek mi? Denemeli miyim ve ininal karta ödeme yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar YouTube'da falan gördüm. Oyun oynarak falan para kazanıyormuşuz. Bu gerçek mi? Denemeli miyim ve ininal karta ödeme yapar mı?
Gerçek ama kumara dayanıyor, şöyle söyleyeyim mesela 1 maçta 10 kill al görevi var bu görevi açmak için 1 dolar veriyorsunuz o maçta 10 kill alırsanız 2 dolar veriyor ama o maç 10 kill alamazsanız paranız gidiyor. Para falan çekiliyor ama kumar olduğundan rahatsız olmazsanız indirin kullanın.

Oyun zevki bırakmaz bir kumar oyunu diye özetleyebilirim kısacası. Görevleri yapıp para kazanıyorsunuz, 20 euro olunca çekebiliyorsunuz ancak anında vermiyorlar parayı. Görevlere de para ile giriyorsunuz (euro). Her açtığınız hesap 2 euro yüklü geliyor.

Gerçek ama kumara dayanıyor, şöyle söyleyeyim mesela 1 maçta 10 kill al görevi var bu görevi açmak için 1 dolar veriyorsunuz o maçta 10 kill alırsanız 2 dolar veriyor ama o maç 10 kill alamazsanız paranız gidiyor. Para falan çekiliyor ama kumar olduğundan rahatsız olmazsanız indirin kullanın.

Anladım teşekkürler ama merak ettim deneyeyim.

Anladım teşekkürler ama merak ettim deneyeyim.
Deneyin. Eğer rekabetçi oyunlarda iyiyseniz size bir miktar para kazandırabilir. Ancak mesela Valorant'ta görevi tamamlayamadan FF veriyorlar bazen o zaman göreve verdiğiniz giriş ücretini falan da kaybediyorsunuz. Diğer oyunlarda nasıl bilmiyorum. FPS'i de düşürdüğünü söylemekte fayda var.

Deneyin. Eğer rekabetçi oyunlarda iyiyseniz size bir miktar para kazandırabilir. Ancak mesela Valorant'ta görevi tamamlayamadan FF veriyorlar bazen o zaman göreve verdiğiniz giriş ücretini falan da kaybediyorsunuz. Diğer oyunlarda nasıl bilmiyorum. FPS'i de düşürdüğünü söylemekte fayda var.

170FPS falan alıyorum ne kadar düşürebilir ki?

O parayı miningle rahat geri kazanıyorlar galiba 😅 %50 düşüş çok fazla.

Naptıklarını tam olarak bilmiyorum ancak sizin oynadığınız oyunu kaydediyor program. Görevlerin gerçekten yapılıp yapılmadığını kontrol edebilmek için kaydetmesi gerek. Ama bunun bildiğiniz ekran kaydı gibi bir şey olmadığını söyleyebilirim. Ya kişisel görüşüm, 3-5 Euro için boşuna kasmaya değmez. Dediğim gibi denersiniz, severseniz devam edersiniz. 2-3 hesap açtım ilk açtıklarımın bakiyesi bittiği için. İlla da oynayacağım diyorsanız kendiniz içine para atmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı