G-Loot parayı çekme

UygarAydoslu

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda g-loot diye bir program keşfettim. Büyük markalar da bu programa sponsor olmuşlar. Oyun oynayarak para kazanıyoruz ve 20 Euro olunca bu parayı çekebiliyoruz fakat çekiceğimiz kartta Euro hesabı olması gerekiyormuş. Bu Euro hesabını İninal karta açabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Yoti uygulamasını indirmen ve hesabı oluşturman gerekmekte. Aşağıdaki 2 video işini görecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardşeim merhaba euro döviz hesabı açmanmı lazım yoksa normal bi hesabada yatabiliyormu. Bide komisyon falan çekiyomu
Euro hesabı açmanı şiddetle öneririm. TL hesabında bazen sıkıntılar yaşanabiliyormış çünkü. Eskiden komisyon olmuyordu ama ben de bıraktım glootu. Bırakma sebebim de hearthstone'u kaldırdılar o sebepten.

Şu an yoti firmasıyla çalışmıyorlar sanırım ilgili yeni video da bulamadım çok fazla bilgi istiyormuş gibi geldi şu sıralar çeken var mı güvenebilir miyiz hala?

Geri
Yukarı