G-mail hesabımın şifresini unuttum

Megaloman

Hectopat
Daha fazla  
Hesabımda 2 adımlı doğrulama aktifti. Telefon numarasına erişimim var ve kodu alıp doğrulayabiliyorum. Ama kurtarma e-postasına erişimim yok bu yüzden gönderilen kodu doğrulayamıyorum. Hesap yaklaşık 6 senelik olduğu için hesapla ilgili sorulan soruları da doğru cevaplayamıyorum. Bu hesabı geri alabilmek için başka neler yapabilirim?

Hesabımda 2 adımlı doğrulama aktifti. Telefon numarasına erişimim var ve kodu alıp doğrulayabiliyorum. Ama kurtarma e-postasına erişimim yok bu yüzden gönderilen kodu doğrulayamıyorum. Hesap yaklaşık 6 senelik olduğu için hesapla ilgili sorulan soruları da doğru cevaplayamıyorum. Bu hesabı geri alabilmek için başka neler yapabilirim?
Şifremi unuttum dediğinde telefon ile sıfırlama yok mu?

Sadece telefonla doğrulamam yeterli olmuyor. E-posta doğrulaması da istiyor. E-postaya erişimim olmadığı için de hesapla ilgili sorular soruyor. Ne yazık ki soruları doğru cevaplayamıyorum.

Dediğim gibi 6 sene geçtiği için hesapla ilgili çoğu şeyi hatırlamıyorum.

Google şirketini aramayı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı