"ğ" ne demek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
irfangülsün.PNG

Al hocam. Sen böyle şeylere gülüyorsun galiba. Tek seferde hepsini okuma krize girersin falan.

Niye acaba "saçma çıkış"? Bende sıkıntı bulduğunuzu, ülkenin seviyesini düşürdüğümü, bana saygı duyulmaması gerektiğini söylemeniz etken olabilir mi? Ben de diyorum ki buna gülmeyenler toplama kampına alınıp sınır dışı edilmelidir. Ahlaksız insanlardır, gereksizlerdir.

Yok hocam en iyisi @xarhap. En iyi o mizah yapıyor. Bir dahakine gülmeden önce ona danışmanız yararınıza olacaktır.
Sana saygı duyulmaması gerektiğini söylemiyorum. İnsanların neye saygı duyup neye duymayacaklarını da ben seçmiyorum malesef. Bu iğrenç fotoğrafa gülen insanlara ''BEN'' saygı duymamayı tercih ediyorum. Zorunda da değilim. Çünkü buna gülen insan bence terbiyesini almamış orada burada küfür eden mizah konusunu anlayamamış insanlardır. Bir fotoğrafta mizah adı altında ailevi değerlerine seni büyüten anneye babaya o....... yemeğimi yap çabuk denirse ve bunu yazdığı kişiyi o...... annem diye kaydederse (yazarken bile iğrendim) bunu gören kişi işte gerçek mizah bu deyip gülerse kusura bakma ama ben o adamda bir eksikliğin olduğunu düşünürüm. Gerçekte yapılmış olsa demeyeceğini bırakmayacağınız adamlar bunu ''mizah'' adı altında paylaşınca komik buluyorsunuz. Kusura bakmayın ama bu durum güldüğünüz fotoğraftan daha komik. Öyle bir hale geldik ki gerçeği yapılsa belki katil olacağınız davranışlar hareketler sözler mizah adı altında sergilenince komik oluyor.

Anlamadım ben seni. Gerçeği yapılsa belki katil olacağınız davranışlar hareketler sözler mizah adı altında sergilenince komik oluyor diye niye bana tepki gösteriyorsun? Ğ ile bir fotoğrafta ailevi değerlere sövmeyi nasıl bağdaştırdın. Bu konu burada bitsin bence. Terbiyesiz ilan edildim Ğ'ya güldüğüm için. Biraz daha devam edersek katil falan olacağım galiba. Özür dilerim dünyadaki en suçlu insan benim. Bir daha tövbe Ğ'ya gülmem. Mazallah katil falan olurum.

Anlamadım ben seni. Gerçeği yapılsa belki katil olacağınız davranışlar hareketler sözler mizah adı altında sergilenince komik oluyor diye niye bana tepki gösteriyorsun? Ğ ile bir fotoğrafta ailevi değerlere sövmeyi nasıl bağdaştırdın. Bu konu burada bitsin bence. Terbiyesiz ilan edildim Ğ'ya güldüğüm için. Biraz daha devam edersek katil falan olacağım galiba. Özür dilerim dünyadaki en suçlu insan benim. Bir daha tövbe Ğ'ya gülmem. Mazallah katil falan olurum.
Daha yazdığım şeyleri okumuyorsun hala daha konuşmaya devam ediyorsun. Ben senin Ğ ye gülmene laf etmedim neye gülüyorsan gül. Hatta bu meme'de komik olan şeylerde olabilir dedim. Ben arkadaşın attığı fotoğraftan bahsettiğimi de söyledim. Ama sen okumadan yazmış olacaksın ki ben açıklama yapmama rağmen okumadan evet ona gülüyorum dediğin için o fotoğrafa güldüğünü düşünüp bunu yazdım. Koca meme'de elbet komik olan şeyler var ama bu fotoğrafta gülünecek bir şey yok bence. Ve ben o yazdıklarımı o fotoğrafa gülenlere yazdım. Eğer sen onlardan değilsen neden üzerine alınıyorsun ki ?

Daha yazdığım şeyleri okumuyorsun hala daha konuşmaya devam ediyorsun. Ben senin Ğ ye gülmene laf etmedim neye gülüyorsan gül. Hatta bu meme'de komik olan şeylerde olabilir dedim. Ben arkadaşın attığı fotoğraftan bahsettiğimi de söyledim. Ama sen okumadan yazmış olacaksın ki ben açıklama yapmama rağmen okumadan evet ona gülüyorum dediğin için o fotoğrafa güldüğünü düşünüp bunu yazdım. Koca meme'de elbet komik olan şeyler var ama bu fotoğrafa gülünecek bir şey yok bence. Ve ben o yazdıklarımı o fotoğrafa gülenlere yazdım. Eğer sen onlardan değilsen neden üzerine alınıyorsun ki ?
Pardon. Ben şu videodan bahsettiğini sanmıştım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardon. Ben şu videodan bahsettiğini sanmıştım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet mesela bence bunda bir şey yok. Ben yine gülmedim ama bazıları için komik olabilir ki her meme herkese uyacak diye bir şey yok. Tekrar söylüyorum ben o sözleri sadece o fotoğrafa gülenler için kullandım ki bunu belirttim zaten.

@xarhap akıl seviyesini sorguladığınız kitleden çok daha vahim durumdasınız haberiniz yok. En azından onlar terbiyesini korumayı bilen kişiler, çok şükür.
Hahahaha yapmayın lütfen, Atatürk'e kadar hakaret eden bir kitleden bahsediyoruz ve onları savunuyorsunuz :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı