G Pro X için ekolayzer önerisi

Marshal12

Hectopat
Daha fazla  
Kablolu bir kulaklık ile kablosuz bir kulaklığı karşılaştırmak için öncelikle ergonomiye karar vermen gerekiyor. Yani kablolu olmasını mı istiyorsun, kablosuz olmasını mı? Fark etmiyorsa G PRO X al. Daha iyi bir ses performansına sahip, ancak stok halde kötü. Ekolayzer gerekiyor. Alırsan yardımcı olurum.

Ekolayzer bana da lazım önerebileceğiniz bir ekolayzer var mı?

Ekolayzer bana da lazım önerebileceğiniz bir ekolayzer var mı?
Var, Peace EQ ve Equalizer APO indirin. Devamına yardım edeceğim.

Var, peace EQ ve equalizer apo indirin. Devamına yardım edeceğim.

Kendi konumu açmadığım için 1 saat ban yedim o yüzden mesaj yazamadım. Şimdi bu programarı indirdim kurarken herhangi bir şey yapmam lazım mı?

Kendi konumu açmadığım için 1 saat ban yedim o yüzden mesaj yazamadım. Şimdi bu programarı indirdim kurarken herhangi bir şey yapmam lazım mı?
Peace EQ'yu açtığında karşına bir liste gelecek, oradan G PRO X'i seç. Daha sonrasında bilgisayarını yeniden başlatmanı isteyecek. Başlatıp gel. Daha sonrasında "Advanced View"a tıkla, beni etiketle.

Peace EQ'yu açtığında karşına bir liste gelecek, oradan G PRO X'i seç. Daha sonrasında bilgisayarını yeniden başlatmanı isteyecek. Başlatıp gel. Daha sonrasında "Advanced view"a tıkla, beni etiketle.

1703519711494.png

Burada ne yapayım?

"Tüm cihazlar" yazan yere tıklayıp G PRO X'i seç. Daha sonrasında aşağıdaki ayarları gir.

Yeşil renkli + tuşuna basarak çubuk sayısını arttırabilirsin.

Eki Görüntüle 2064508

1703520210328.png

Yaptımda alttaki 1.3, 4.8 gibi yazan yerleri bir türlü yapamadım 1.5 ve 5 gibi yuvarlıyor sayıları ne yapabilirim onun için?

Eki Görüntüle 2064515

Yaptımda alttaki 1.3, 4.8 gibi yazan yerleri bir türlü yapamadım 1.5 ve 5 gibi yuvarlıyor sayıları ne yapabilirim onun için?
O kadar etki etmez o minimal farklar. En üstteki ön kuvvetlendirme değerini 2 yap. Ekran görüntüsünü bayağı eskiden almıştım, yanlış kalmış.

Geri
Yukarı