G PRO X Superlight 2 için mouse pad önerisi

Bütçe
1000

erayetzv

Centipat
Daha fazla  
Fareyi yeni aldık fakat videolardaki gibi kaymıyor ve ağır geliyor. Mouse pad eskidigi için olabilir, o yüzden GPX için mouse pad önerir misin? LoL, Valorant ve CS türü oyunlar oynuyoruz.

mousepad konusunda Artisan veya LGG'den iyisi yok. Ayrıca senin farenin kaymamasının sebebi mousepad'den ziyade skatezleri gibi duruyor. Çünkü bu konuda çok şikayet var

Mouse pad konusunda artisan veya Lgg'den iyisi yok. Ayrıca senin farenin kaymamasının sebebi mouse Pad'den ziyade skatezleri gibi duruyor. Çünkü bu konuda çok şikayet var.

Hocam fiyatları çok uçtu özellikle artisanların.

Fareyi yeni aldık fakat videolardaki gibi kaymıyor ve ağır geliyor. Mouse pad eskidigi için olabilir, o yüzden gpx için mouse pad önerir misin? LoL, Valorant ve CS türü oyunlar oynuyoruz.

Mouse pad olarak Blade X ve skatez olarak Wraith'teki skatezi alıp skatez değişimi yaparsanız düzelir dediğiniz sorun muhtemelen hocam.
Bu arada ürünü iade edip og Pro 4K alın Wraith üzerinden.
Gpx 2 fiyatını hak eden bir ürün değil.

Mouse pad olarak Blade X ve skatez olarak Wraith'teki skatezi alıp skatez değişimi yaparsanız düzelir dediğiniz sorun muhtemelen hocam.
Şuan baktım ve hala aynı fiyata satılıyor benim aldığım ürün. Aslında cidden verilen parayı hakediyor. Bayağı premium ürünler üretiyorlar.

Şu an baktım ve hala aynı fiyata satılıyor benim aldığım ürün. Aslında cidden verilen parayı hak ediyor. Bayağı premium ürünler üretiyorlar.

Artisandan bahsediyorsanız evet hak ediyor fakat 2500TL de verileceğini sanmıyorum.
Spirit of aim ile neredeyse aynı dokudalar. Artisan yerine Wraith imzası olsa 1500 liranın üstüne görmez o pad.

Bunlar nasıl hocam skatezleri ileride değiştireceğiz

Razer V2 Pro ile gpxin arasinda kalmıştım gpxi deneyimlemek istiyordum bayağıdır.

Bunlar nasıl hocam skatezleri ileride değiştireceğiz.

Razer V2 Pro ile gpxin arasinda kalmıştım gpxi deneyimlemek istiyordum bayağıdır.

Gpx 1 belki ama gpx2'nin deneyimlenecek tarafı yok. Logitech etiketi basılmasa 1000TL'lik ürün.
İade edip og Pro 4K veya Lamzu maya al.

Fareyi yeni aldık fakat videolardaki gibi kaymıyor ve ağır geliyor. Mouse pad eskidigi için olabilir, o yüzden GPX için mouse pad önerir misin? LoL, Valorant ve CS türü oyunlar oynuyoruz.

Hocam mouse pad kalitesi kesinlikle bir yere kadar, artisan fakat F/P bakımından zaten yalan dolan. Skatezleri tiger ice (v2 olmayan) ile değiştirirseniz sorun olmaz, stoklar çok dandik. Şu ana kadar kullandığım en iyi stok skatez kesinlikle DeathAdder v2'nin skatezleridir. Değiştirmeden sorunsuz prof olarak kullandığım bir cihazdır. Markalar skatezler çok umursamıyor, uygun hızda bir pad almanız yeterlidir. Cam pad falan önerisi gelirse de aldanmayın hocam, cam padler ömürleri dışında gereksiz ki değmez zaten. Eski padiniz nedir, onu yazarsanız öneri yapabiliriz.

Geri
Yukarı