G PRO X Superlight için skatez

JuliKingsley

Kilopat
Daha fazla  
Wraith Skatez'den 2 veya 3 kere ürün aldim ama hicbiri ile rahat edemedim. FPS oyunlari oynuyorum, mouse degistirmek gibi bir fikirim yok ama skatez degistirmem lazim. Stok skatezleri bile Wraith skatezlerden daha cok begendim ama G PRO Wireless'imda kullandigim Wraith skatezleri rahat oldugu icin Superlight'i alir almaz yaklasik 3-4 ay once falan aninda degistirdim biraz kotu cikardigim icin stok skatezlerin kenarlari şu an puruzlu ve o yuzden daha da kotu oluyor. Şu an Wraith skatez kullanıyorum fakat anlayamadigim bir sorundan dolayi cok rahatsiz ediyor 360 derece mouse dondurdugumde veya sadece 180 derece bile olsa imlec hafif lagli hareket ediyor gibi geliyor ve eminim bunun sebebi lift off distance veya skatezlerin kesiminin guzel olmamasi, ama 3 kere farkli skatezi ayni yerden denedikten sonra anladim ki problem onlarda bana gelen skatezde degil, belki de zevk meselesidir seven vardir sevmeyen vardir ama profesyonel olarak oynadigim icin bu rahatlik cok onemli. Kisacasi bana yurt dışından skatez onerisi lazim. Lift off distance bir problem oluyor gibi hissettigim icin tiger Arc veya corepads yerine btl skates dusunuyorum sadece daha ince bir skatez oldugu icin ama kullananan varsa yardimci olursa sevinirim. Fiyati icin bir problem yok, glass skatezleri buyuk ihtimal tercih etmem o yuzden tavsiyelerinizi bekliyorum. Lift off distance onemli bir sorun cikardigi icin ince bir skatez almayi dusunuyorum ( en azindan stock kadar ince )

Hocam 0,85 mm kalinligi var onlarin ve ben 0,8 mm olan Wraith ile bile lift off distancedan rahatsiz oluyorum. Emin degilim ama kalin olmasi anlattigim konular icin daha kotu olmaz mi? Belki yanlış biliyorumdur o yuzden soruyorum.
Hocam malzeme kaliteliyse olmaz diye düşünüyorum. Corepad ürünleri de başarılı. Normal versiyonuna da bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı