G Pro X Superlight vs Model O Wireless

Evet Model O'nun tutuşu gerçekten kötü, hafifliğinin yanında tutuşuna da alışamadığım için tekrar Zowie'ye geçmiştim ben. Ayrıca biri siyah diğeri beyaz olmak üzere 2 tane Model O Wireless deneyimledim ve ikisinin clicklerinde de sorun vardı fakat kullanıma engel değildi tabii. Sadece sinir bozuyor biraz oynaması.

Hocam bende son görüşlerinizi merak etmekteyim. Ben 1-2 hafta öncesine kadar Model O kullanıyordum kendi hatam yüzünden bozuldu bende almışken kablosuz almaya karar verdim ve Model O Wireless ile Superlight arasında kaldım. Sizce fiyatına bakılmaksızın hangisini almak daha mantıklı olur.

Keşke görebilseymişim daha önce, kusura bakmayın. Aktif değilim artık. Sorunuzun hala geçerli olduğunu zannetmiyorum ama fiyata bakılmayacak olunursa kesinlikle Superlight tavsiye ederim. Ayrıca skatezlerinin değiştirilmesini şiddetle öneriyorum. Ben Wraith kullanıyorum mouseu aldığımdan beri ve hala sağlam.

Hocam anlık ihtiyacım olduğundan 2 gün sonra mesajınıza geri bakamadan superlight satın aldım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum gayet memnunum tek sorum ben şahsen skatezleri değiştirme ihtiyacı hissetmedim size sormak istedim uzun zamandır buraya girmiyordum girmişken önerebileceğiniz skatez için bir marka var mıdır diye merak ettim fakat bir yandanda rahatsız olmadığımdan ellemesem daha mı iyi olur diye düşünüyorum.

Skatez konusunda gerçekten fark var, büyük ihtimalle daha önce 0 PTFE skatez deneyimlemediğiniz için iyi olduğunu düşünüyorsunuz. Aldığımdan beri Wraith skatez kullanıyorum ve memnunum hala sağlam. Hem yeterince kaygan değil hem de sürtünme hissiyatı var skatezlerde. Yabancı skatezlere göre daha ucuz hem de Wraith. Dolarla satıldığı için 15-20 dolar bile olsa vergisiz 400 TL civarına geliyor. Kesinlikle öneririm o yüzden Bu arada ben de ilk aldığımda sizinle aynı çelişkiye düşmüştüm biraz kullanıp eskitip sonra mı değiştirsem diye ama iyi ki değiştirmişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…