G PRO X Superlight'in çift tıklama sorunu var mı?

Omron 50M switchler varken sorunluydu. Ardından Logitech 20M switchlere geçti. Hala olduğu söyleniyor ama biraz daha şans işi.

Logitech olduğu sürece gözü kapalı alın. Garanti konusunda dünyada tek firma derim. G102 mouse kullanıyordum çift tıklama sorunu oldu. Logitech Desteğe yazdım bir kaç istekleri oldu seri numarası, faturası ve mouse ile birlikte seri numarası gözükecek şekilde video falan. Hepsini yaptım aynısı ellerinde olmadığı için G300s ve G305 verebiliriz dediler. G305 tercih ettim. Yurt dışında bir haftada geldi. Aynı olay arkadaşta G402 vardı onun faresi bozuldu. Onada G502 Hero yolladılar.

Logitech olduğu sürece gözü kapalı alın. Garanti konusunda dünyada tek firma derim. G102 mouse kullanıyordum çift tıklama sorunu oldu. Logitech desteğe yazdım birkaç istekleri oldu seri numarası, faturası ve mouse ile birlikte seri numarası gözükecek şekilde video falan. Hepsini yaptım aynısı ellerinde olmadığı için G300s ve G305 verebiliriz dediler. G305 tercih ettim. Yurt dışında bir haftada geldi. Aynı olay arkadaşta G402 vardı onun faresi bozuldu. Onada G502 Hero yolladılar.

Garantide iyilerde hocam olay zaten kronik maalesef. Farklı gönderselerde %90 oluyor diye duymuştum.

Sıkıntı çıkarırsanız switch de değiştirebilirsiniz hocam. Double click olursa Kailh gm 8.0 ile değiştireceğim ben de.

Garantide iyilerde hocam olay zaten kronik maalesef. Farklı gönderselerde %90 oluyor diye duymuştum.
O açıdan bakıcak olursak her ürünün bir ömrü var. İllaki bi problem çıkacak yani ebediyen kalmıyor. Garanti konusunda gözüm arkada kalmıyor en azından söz konusu Logitech olunca. Daha bugün G502 Hero sipariş ettim yenilenmiş versiyonunu. Mağazada denemiştim ele oturuşu ağırlığı vs falan çok rahat gelmişti. Şu anda elimdeki garantiden gelen G305 sağ tıkta çift tıklama olmaya başladı 3. senesinde. O yüzden G502 Hero'ya geçtim.

Geri
Yukarı