G PRO X vs Cloud 2 vs Alpha S

rockerea96

Centipat
Arkadaşlar yeni kulaklık alacağım fakat 3 kulaklık arasında kaldım. Başlıkta da belirttiğim gibi Logitech G PRO X, HyperX Cloud 2 ve HyperX Alpha S arasında kaldım. Bilgisi olan var mı? Hangisi daha sağlam ses kasmamı sağlar, hangisi daha iyi ses verir?

Arkadaşlar yeni kulaklık alacağım fakat 3 kulaklık arasında kaldım. Başlıkta da belirttiğim gibi Logitech G PRO X, HyperX Cloud 2 ve HyperX Alpha S arasında kaldım. Bilgisi olan var mı? Hangisi daha sağlam ses kasmamı sağlar, hangisi daha iyi ses verir?
G Pro X önermiyorum iade etmiş biri olarak. Bence Alpha S ya da C2'de almayın. Ses kartsız da olsa GSP300 bu 3 modelden çok daha iyi. Oyunlarda genel olarak 7.1 kullanımı pozitif etkide bulunmuyor.

Cloud 2 ve G PRO X sahibiyim. G PRO X EQ ayarı olmadan iyi değil. Cloud 2'de ses yoğun ve boğuk geliyor. EQ ayarı yaptıktan sonra G PRO X fazlasıyla önde isteyene atabilirim.

G PRO X önermiyorum iade etmiş biri olarak. Bence Alpha s ya da C2'de almayın. Ses kartsız da olsa GSP300 bu 3 modelden çok daha iyi. Oyunlarda genel olarak 7.1 kullanımı pozitif etkide bulunmuyor.

Neden iade ettiniz?
Cloud 2 ve G PRO X sahibiyim. G PRO X EQ ayarı olmadan iyi değil. Cloud 2'de ses yoğun ve boğuk geliyor. EQ ayarı yaptıktan sonra G PRO X fazlasıyla önde isteyene atabilirim.

FPS oyunlarında ses kasmak için hangisini önerirdiniz?

Neden iade ettiniz?

FPS oyunlarında ses kasmak için hangisini önerirdiniz?
Çok fazla EQ ayarı denedim hatta THX Spatial Audio ile de denedim. Üst ve alt kat konumlandırması çok kötü. Ses şiddeti düşük. Mikrofonu çok çok abartılacak bir mikrofon değil. Malzeme kalitesi güzel ama çok çabuk çizilebiliyor. Ses kartı tamamıyla plastik ve çok dayanıksız duruyor. Bunlar 1 aylık deneyimim. Ben şiddetle GSP serisi öneriyorum G Pro X'ten GSP 350'ye geçtim ilaç gibi geldi ama onu da paraya sıkıştığımdan ve hijyen ürünü diye iade almadıklarından satmak zorunda kaldım. Şu an konfor açısından kulakiçi kulaklık bakıyorum.

Geri
Yukarı