G PRO X vs Cloud 2 vs Alpha S

Üçüne de sahibim. Ses kalitesi olarak sıralarsam;
G Pro X
Alpha S
Cloud 2

Konfor olarak sıralarsam;
Cloud 2
Alpha S
G Pro X

Ses kasma konusunda üçü arasında bir fark olacağını sanmıyorum. G Pro X kullanan birisi Cloud 2 nin duymadığı bir sesi duymaz. Ama gelen sesin kalitesinde fark var, bu da müzik, film gibi aktivitelerde fark yaratıyor.

Sanırım benimkinde sorun vardı. 3. bir kişi de böyle diyorsa madem. Sizce HyperX Cloud EarBuds alınır mı peki? Kullandınız mı ya da biliyor musunuz?
Üçüne de sahibim. Ses kalitesi olarak sıralarsam;
G Pro X
Alpha S
Cloud 2

Konfor olarak sıralarsam;
Cloud 2
Alpha S
G Pro X

Baş ağrıtıyor G PRO X. Herkes öyle diyor. Furylevell bile.
Buna kesinlikle katılıyorum. Kullandığım en iyi ses kalitesine sahip kulaklıklardan birisi. Fakat kullanırken kulağımın alt kısmından, beynime kan gidişinin engellendiğini hissedebiliyorum. O kadar baskı yapıyor kulak bölgesine.

Buna kesinlikle katılıyorum. Kullandığım en iyi ses kalitesine sahip kulaklıklardan birisi. Fakat kullanırken kulağımın alt kısmından, beynime kan gidişinin engellendiğini hissedebiliyorum. O kadar baskı yapıyor kulak bölgesine.
Ben ses kalitesine katılmıyorum. Çok overrated bir ses kalitesi var bence. Cloud 2'den çok da bir farkı yok ama GSP300 çok çok daha iyi G Pro X'ten. O fiyata değmeyecek kulaklık. Ayrıca G Pro X ve Apple EarPods kullanmış biri olarak size çok net bir şey söyleyebilirim. Belki bunu söylediğim için linç yiyeceğim ama EarPods'la G Pro X ve Cloud 2'nin ses kalitesi ve ses kasması neredeyse aynı. Bunu bu 3 kulaklığı da deneyimlemiş biri olarak söylüyorum. SoPrecious diye bir yayıncı var. Kendisi FoxNGame (Anka Esports) bünyesinde Valorant oyuncusu. Yayınlarında ve turnuvalarda EarPods kullanıyor. Bu adam Cloud 2 olsun Razer BlackShark (ya da Tiamat hatırlamıyorum.) olsun denemiş ve EarPods tercih etmiş bir adam. Ben de merak edip denedim ve cidden çok şaşırdım. Resmen aynı stereo ses kasma detayları. Cloud EarBuds EarPods'tan çok daha iyiymiş o yüzden şimdi de ona geçeceğim. Bu arada EarPods'u Razer THX Virtual Sound ile kullanarak G Pro X'in 7.1'inden çok daha kaliteli bir 7.1 elde ettim. Sonuç olarak EarPods ve Cloud EarBuds(denemedim ama incelemesi çok fazla) rahatlık ve ses konusunda çok çok iyi kulaklıklar. Bunlar net deneyimlediğim şeyler emin olun. İster inanın ister inanmayın durum bu.

Geri
Yukarı