G PRO X Wireless ön ayar inmiyor

magnifique25

Hectopat
Merhaba iyi forumlar.
Başlıkta belirttiğim kulaklığa sahibim fakat G HUB üzerinden herhangi bir ön ayar indiremiyorum.
Daha doğrusu indirildi kullanılabilir diyor fakat uygulamada gözükmüyor.
Daha önce bu sorunu yaşayıp çözüme ulaştırabilen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi forumlar.
Başlıkta belirttiğim kulaklığa sahibim fakat G HUB üzerinden herhangi bir ön ayar indiremiyorum.
Hocam indirdiğiniz ayarın ne olduğuna dikkat edin. G733 kullanıcısıyım bazen ses için zannedip mikrofon ayarı indiriyorum önce buna bakın. Eğer doğru yere indiriyorsanız gelişmiş EQ kısmını açıp diğer EQ ayarlarına bakın orada olacaktır. Ya da USB alıcısını çıkar tak yapabilirsiniz. En son çözüm olarak G Hub uygulamasını baştan kurun.

Merhaba iyi forumlar.

Evet, hesabıma isim ve açıklama yazınca düzeldi bende.

Hocam indirdiğiniz ayarın ne olduğuna dikkat edin. G733 kullanıcısıyım bazen ses için zannedip mikrofon ayarı indiriyorum önce buna bakın. Eğer doğru yere indiriyorsanız gelişmiş EQ kısmını açıp diğer EQ ayarlarına bakın orada olacaktır. Ya da USB alıcısını çıkar tak yapabilirsiniz. En son çözüm olarak G Hub uygulamasını baştan kurun.
Hepsini bir an önce deneyip tekrar döneceğim teşekkür ederim.Yemin ederim sırf olmadı diye Asus Delta satın aldım tam ilana koymak üzereydim.
Evet, hesabıma isim ve açıklama yazınca düzeldi bende.
Deneyeceğim teşekkürler

Geri
Yukarı