G.Skill Ripjaws V 3600 MHz CL18 DDR4 32 GB (2x16 GB) RAM 1130 TL

Çok iyi fiyat. Satmak için aldım bir tane.
Satmak için alınacak bir ürün değil bence. 1750 TL gibi fiyatlara satılıyor şu an. Alacak olanlar her ne kadar sıfır olarak satsanız da, sıfır parasını vermeye yanaşmayacaktır. Yurtdışından alındığı için daha da tedirgin yaklaşırlar. O yüzden 200-300 TL belki kar bırakır.

Satmak için alınacak bir ürün değil bence. 1750 TL gibi fiyatlara satılıyor şu an. Alacak olanlar her ne kadar sıfır olarak satsanız da, sıfır parasını vermeye yanaşmayacaktır. Yurtdışından alındığı için daha da tedirgin yaklaşırlar. O yüzden 200-300 TL belki kar bırakır.

Hocam en kötü aldığımdan satarım, satmasam da olur ancak R5 1600'ün yanına takmaya pek yaklaşmıyorum. Kenarda 3 4 bin TL param var, ayın başında dolara çevirecektim ancak banka ve büfe komisyonu sebebiyle vazgeçtim. Ayın son günü doğum günüm geliyor, borsa hesabı açıp USDT ile çevirmeyi düşünüyordum ancak dolara yetişemedim. Oradan buradan zararımı kapatmaya çalışıyorum diyeyim.

Hocam en kötü aldığımdan satarım, satmasam da olur ancak R5 1600'ün yanına takmaya pek yaklaşmıyorum. Kenarda 3 4 bin TL param var, ayın başında dolara çevirecektim ancak banka ve büfe komisyonu sebebiyle vazgeçtim. Ayın son günü doğum günüm geliyor, borsa hesabı açıp USDT ile çevirmeyi düşünüyordum ancak dolara yetişemedim. Oradan buradan zararımı kapatmaya çalışıyorum diyeyim.
Evet, maalesef döviz çevirmeye çok komisyon alıyorlar. Malum dolar 12 TL olunca saldıranların sayısı da çok :) Bir tane yerine birkaç tane alsanız daha çok kar bırakır. Tanesi 300 TL kar bıraksa, 4 tanesinden 1200 TL alırsınız en kötü mesela. Eğer bu fiyat belirli bir süre için geçerliyse ve almada sınır yoksa, düşünülebilir.

Son düzenleme:
Evet, maalesef döviz çevirmeye çok komisyon alıyorlar. Malum dolar 12 TL olunca saldıranların sayısı da çok :) Bir tane yerine birkaç tane alsanız daha çok kar bırakır. Tanesi 300 TL kar bıraksa, 4 tanesinden 1200 TL alırsınız en kötü mesela. Eğer bu fiyat belirli bir süre için geçerliyse ve alma da sınır yoksa, düşünülebilir.

Hocam alıcı çıkmazsa diye endişeleniyorum, çok uğraşmayı da istemiyorum. Tahmin edilemez bir ülkede yaşadığım için de tüm paramı buna yatırmak istemedim. Öğenciyim pek bir gelirim yok, zararımı karşılasa yeter. Konu sahibine de buradan teşekkürler.

Geri
Yukarı