G.Skill RipjawsV 3200MHz vs Corsair 3000MHz

Yardımcı olacağınızı söylemiştiniz fakat geri dönüş yapmadınız?
Kusura bakmayın müsait olamadım. Şimdi müsaitim.
Render yapacak mıydınız?
İtopya'dan V3.5'i özelleştirince ortaya böyle birşey çıktı :)

Ekran Görüntüsü (389).png

Bir de şunu ekleyim. Geçenlerde İtopya'da gece indirimleri olmuştu. Ciddi bir indirim. Çoğu şey yarı yarıya düşmüştü. Örneğin Corsair Spec Delta kasa içerisindeki PSU ile beraber ortalama 900 Tl'den 500 TL'ye düşmüştü. Yakalayanlar aldı :D Yani demem o ki bu indirimleri bekleyebilirsiniz. Ama ne zaman olur bilemiyorum. Zaten Black Friday indirimlerine de az kaldı. Yine de siz bilirsiniz.

Önerilere devam ediyorum:

Donanım Arşivi'nin çıkarmış olduğu bu sistemi özelleştirerek düşürüp alabilirsin. Ben işlemciyi 2600', ekran kartını ise 580'e çekince 3700 TL'ye tekabül etti. Üstelik 16 GB RAM ve 480 GB SSD bulunmasına rağmen.

Kafanız biraz karıştı ama sonuçta para veriyorsunuz. Almışken değsin. Öyle değil mi? :D

Son düzenleme:
Kusura bakmayın müsait olamadım. Şimdi müsaitim.
Render yapacak mıydınız?
İtopya'dan V3.5'i özelleştirince ortaya böyle birşey çıktı :)

Eki Görüntüle 455103
Bir de şunu ekleyim. Geçenlerde İtopya'da gece indirimleri olmuştu. Ciddi bir indirim. Çoğu şey yarı yarıya düşmüştü. Örneğin Corsair Spec Delta kasa içerisindeki PSU ile beraber ortalama 900 Tl'den 500 TL'ye düşmüştü. Yakalayanlar aldı :D Yani demem o ki bu indirimleri bekleyebilirsiniz. Ama ne zaman olur bilemiyorum. Zaten Black Friday indirimlerine de az kaldı. Yine de siz bilirsiniz.

Önerilere devam ediyorum:

Donanım Arşivi'nin çıkarmış olduğu bu sistemi özelleştirerek düşürüp alabilirsin. Ben işlemciyi 2600', ekran kartını ise 580'e çekince 3700 TL'ye tekabül etti. Üstelik 16 GB RAM ve 480 GB SSD bulunmasına rağmen.

Kafanız biraz karıştı ama sonuçta para veriyorsunuz. Almışken değsin. Öyle değil mi? :D

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Render yapmayacağım. Açıkçası ben de black friday ve 11.11 indirimlerini bekliyorum. İndirimlere göre parçaları kendim toplayacağım dolayısıyla hazır sistemlere yönelmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı