G.Skill RipjawsV 8GB RAM AMD Ryzen 5 1600 destekler mi?

konu eskimiş ama bendede aynı sıkıntı var anakart bellek listesinde aldığım bellek yer almıyor bilgisi olan yardım edebilirmi
bellek poşetini açarsam geri iade kabul edilmiyor dediler

MSI X470 GAMING PLUS MEMORY SUPPORT (FOR RYZEN 2XXX SERIES)

Eğer doğru baktıysam anakart belleği desteklemiyor

G Skill 8GB DDR4 3000MHz GSKILL RIPJAWSV KIRMIZI CL15 1x8GB SINGLE (15-16-16-35) 1.35V F4-3000C15S-8GVRB

İşlemcim 2600x

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuanda DDR 4 olarak alacağınız her ram ryzen sistem ile çalışır. Ryzen serisi ilk çıktığında kısa süreli yaşanan bir problemdi çalışmama sorunu. Bios güncellemeleri ile düzeltildi hepsi istediğinizi alabilirsiniz.

Şuanda DDR 4 olarak alacağınız her ram ryzen sistem ile çalışır. Ryzen serisi ilk çıktığında kısa süreli yaşanan bir problemdi çalışmama sorunu. Bios güncellemeleri ile düzeltildi hepsi istediğinizi alabilirsiniz.

teşekkür ederim bilgi için kafama takılma sebebi daha önce x58 yonga setli anakartımda ilk aldığımda bellek ile problem yaşamıştım inşallah dediğiniz gibi olur iyi günler dilerim

teşekkür ederim bilgi için kafama takılma sebebi daha önce x58 yonga setli anakartımda ilk aldığımda bellek ile problem yaşamıştım inşallah dediğiniz gibi olur iyi günler dilerim
X58 konusunda bilgim yok ama alacağınız B350 X370 veya X470 çipsetler de herhangi bir sorun olmayacaktır. Ben de B350 üzerinde G.Skill Ripjaws V kullanıyorum.

X58 konusunda bilgim yok ama alacağınız B350 X370 veya X470 çipsetler de herhangi bir sorun olmayacaktır. Ben de B350 üzerinde G.Skill Ripjaws V kullanıyorum.

Anakart şimdi geldi normalde işlemci slotu plastik kapak olması lazım değilmi poşetin içinde geldi ama
15281077437041975060064681125160.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı