G.Skill Trident Z 3200 MHz RAM'lere ne kadar OC yapılabilir?

Çalıştırmaya çalıştığınızda gelen ekranda "Ek bilgi" gibi bir şey varsa ona tıklayın, ardından "Yine de çalıştır." a basın.
0.xc000007b hatası veriyor çıldırmalık.
Snap11072021203212.png

@BerkayZ87 Hocam hallettim programı.

Son düzenleme:
4000 CL21 falan denemiştik bir arkadaşa, yapamamıştık çok çöp bir çip ya. Stok kalsın OC yapmakla uğraşmaya verdiğin çabaya değmez.

Keşke Samsung B die olsaydı. Neyse yapabilecek bir şey yok. Az da olsa Adobe Premier'de işimi kolaylaştırırdı sadece. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim hocam.

Keşke Samsung B die olsaydı. Neyse yapabilecek bir şey yok. Az da olsa Adobe Premier'de işimi kolaylaştırırdı sadece. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim hocam.
3600 CL18, 3800 CL18, 3933 CL20 falan denemiştim bende de vardı eskiden. Uğraşırım dersen denemek bedava :D

3600 CL18, 3800 CL18, 3933 CL20 falan denemiştim bende de vardı eskiden. Uğraşırım dersen denemek bedava :D
3600 CL 18 belki olabilir gibi. Ama Adobe premier de CL değeri de önemli. Bir denemek lazım. Boş günüm olduğumda yabancı kaynaklara bakıp belli değerleri not ettikten sonra bir deneyeyim. Geri dönüş sağlarım bu konuya.

3600 CL 18 belki olabilir gibi. Ama Adobe premier de CL değeri de önemli. Bir denemek lazım. Boş günüm olduğumda yabancı kaynaklara bakıp belli değerleri not ettikten sonra bir deneyeyim. Geri dönüş sağlarım bu konuya.
Ben sinir hastası olmuştum C Die overclock yaparken. Bi değer düşürüyorum bilgisayar boot etmiyor hoop BIOS sıfırlama :) Sanırım overclock yaparken bi' 20-25 kere BIOS sıfırlamıştım :D

Ben sinir hastası olmuştum C Die overclock yaparken. Bir değer düşürüyorum bilgisayar boot etmiyor hoop BIOS sıfırlama :) Sanırım overclock yaparken bi' 20-25 kere BIOS sıfırlamıştım :D

25 kere BIOS resetleyecek isem, şimdiden geri çekileyim. Çünkü o kadar sabırlı biri değilim ne yazık ki. Hocam siz de iyi sabır varmış 25 kere BIOS sıfırlamak her yiğidin harcı değil.

25 kere BIOS resetleyecek isem, şimdiden geri çekileyim. Çünkü o kadar sabırlı biri değilim ne yazı ki. Hocam siz de iyi sabır varmış35 kere BIOS sıfırlamak her yiğidin harcı değil.
Kısa sürüyor ya BIOS sıfırlamak, gidip BIOS pili söküp 5 dakika bekleme işi falan değil direkt CMOS pinine 2 saniye tornavida değdiriyordum anında sıfırlıyordu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı