G.Skill Trident Z AMD ile uyumlu mu?

Intel uyumlu diye bişey yok ramlerde. Ram uyumluluğu anakartladır. Anakartınla Raminde uyuşuyor. Bahsettiğin listeye tüm ramleri test edip koymaları imkansız zaten sadece belli bellekleri test ediyorlar ve güncelleme yapmıyorlar. İçin rahat olsun %99 uyacaktır. Küçük %1 lik ihtimalde bir sorun çıkarsa değişim hakkın var.

Intel uyumlu diye bir şey yok RAM'lerde. RAM uyumluluğu anakartladır. Anakartınla RAM'inde uyuşuyor. Bahsettiğin listeye tüm RAM'leri test edip koymaları imkansız zaten sadece belli bellekleri test ediyorlar ve güncelleme yapmıyorlar. İçin rahat olsun %99 uyacaktır. Küçük %1'lik ihtimalde bir sorun çıkarsa değişim hakkın var.

Evet gorustugum kisi de bana uyum saglamazsa degisim ve iade var demisti. Bende sirf iadeyle ugrasmamak için bir arastiriyim demistim konuyu aydinlandim. Ben siparis vereyim o halde urunu cok tesekkur ederim cok yardimci oldunuz.

Evet gorustugum kisi de bana uyum saglamazsa degisim ve iade var demisti. Bende sirf iadeyle ugrasmamak için bir arastiriyim demistim konuyu aydinlandim. Ben siparis vereyim o halde urunu cok tesekkur ederim cok yardimci oldunuz.
Rica ederim. Siparişiniz geldiğinde sonuçları yazarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı