Elektronik G.Skill Trident Z5 DDR5 2x16 GB RAM 4399 TL

Satıcının kendisi direkt olarak hepsiburada ise her zaman kıllanmak lazım. Genelde iade edilmiş ürünleri "kontrol" ederek tekrar sattıklarını iddia ediyorlar.

Satıcının kendisi direkt olarak hepsiburada ise her zaman kıllanmak lazım. Genelde iade edilmiş ürünleri "kontrol" ederek tekrar sattıklarını iddia ediyorlar.
Tam tersi. Satıcı HB ise daha güvenilir. Çünkü HB içindeki diğer satıcılar sahte ürünler dahi listeliyorlar.

2018'de çok uyguna MSI MPG27CQ 2800 TL'ye aldım, piyasa değeri o zamanlar 4200 civarıydı. Kutu çok deforme olmuş hepsiburada'nın kenti bantlarıyla bantlanmıştı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün iadeden geldiği ve kontrolleri yapılarak satışa tekrar sunulduğunu söylediler. Bir sorun yaşamayınca iade etmedim fakat bir kaç ay sonra 3 tane ölü piksel oluştu. Burada yazdığım her şey tecrübeyle sabittir.

2018'de çok uyguna MSI MPG27cq 2800 TL'ye aldım, piyasa değeri o zamanlar 4200 civarıydı. Kutu çok deforme olmuş Hepsiburada'nın kenti bantlarıyla bantlanmıştı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün iadeden geldiği ve kontrollerilyapılarak satışa tekrar sunulduğunu söylediler. Bir sorun yaşamayınca iade etmedim fakat birkaç ay sonra 3 tane ölü piksel oluştu. Burada yazdığım her şey tecrübeyle sabittir.

Bazı ürünlerde bu yaşanabilir fakat RAM kolay kolay sıkıntı verecek bir ürün değil.

Kardeş ben hep ordan alıyorum. Larry lojistik garantisi var tr de sorun yok. 1 hafta geç gelir kargon tek fark odur. Küresel dünyada bunlara alış kardeş 😆 şaka bir yana işlev aynı lerry lojistikte tr garantisi... ben sürekli alıyorum

Bence alıncak zaman değil ben Kingston 5200 aldım CL 40 16 GB idarelik ilerleyen zamanda CL'ler düşüp RAM piyasası oturunca 32 GB 6200 çekerim. En ucuz DDR 5 markalı bir RAM alıp geçmek lazım bence şimdilik:)

Bence alıncak zaman değil ben Kingston 5200 aldım CL 40 16 GB idarelik ilerleyen zamanda CL'ler düşüp RAM piyasası oturunca 32 GB 6200 çekerim. En ucuz DDR 5 markalı bir RAM alıp geçmek lazım bence şimdilik:)
Kardeş ddr5 anakartı olan çok az kişi var. Birde ddr5 ler aşırı pahalo radarıma girmedi henüz

Geri
Yukarı