G1 VS Nemesis 2200 Hazır Sistem Tercihi

Fırat Can---

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bu hafta içinde PC almayı düşünüyorum. Bütçem monitör hariç 3000-3500 arası. Youtube'da Donanım Arşivi'nin videosunda gördüğüm PC'lerden hangisini alacağımı bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

2133 mhz ram yetersiz indirim vardı vatan bilgisayarda ben 3000 mhz ram aldım nanokatalogdan g skill aegis ve ekran kartı galax kötülemiyorum ama msi,asus,evga,gigabyte tercih etmekte fayda var.

2133 mhz ram yetersiz indirim vardı vatan bilgisayarda ben 3000 mhz ram aldım nanokatalogdan g skill aegis ve ekran kartı galax kötülemiyorum ama msi,asus,evga,gigabyte tercih etmekte fayda var.
Bu sisteme 3000 MHz RAM taksanızda bir FPS farkı olmayacaktır öncelikle. Çünkü anakart 2666 MHz destekliyor. Galax saydığınız bütün markalardan iyi işler çıkartıyor. Hepsini saydınız Bir Galax yok :) İlginç..

Demek istediğim kendiniz toplayın evet galax yok saydım markalar kendi tercihiniz 2133 mhz çok az nano katalog da 3000mhz ramlar 430 TL'den başlıyor.

Merhaba arkadaşlar, bu hafta içinde PC almayı düşünüyorum. Bütçem monitör hariç 3000-3500 arası. Youtube'da Donanım Arşivi'nin videosunda gördüğüm PC'lerden hangisini alacağımı bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Bilgisayarı kullanma amacınız nedir.
Ofis mi, güncel oyunlar mı.
Müzik yada film editlemek mi.

YouTube birçok yayıncı reklam amacı ile tanıtım yapıyor.
Size nacizane tavsiyem, izleyin, ama tek bir kişiyi izleyip karar vermeyin.

Ayrıca AMD Ryzen leri de inceleyin.
Kesinlikle SSD kullanın en azından işletim sistemini kuracağınız sürücüye.

Maddi imkânlarınız iyi olduğu sürece ekran kartında 8gb , sistem ram de 16gb birçok oyunda sizi tatmin edecektir.
Yeni nesil M2 portlu ssd ler ise tam bir canavar.
Güç kaynağı alırken piyasada bu işi senelerdir hakkı ile yapan 2-3 firma var onların ürünlerine herkes gözü kapalı referans olacaktır

Unutmadan Ryzen işlemcilerin anakartları daha uzun süreler destek verecek. Intel ne yazık ki sürekli çipset değiştiriyor.

Kısacası nekadar ekmek o kadar köfte

Sizi her konuda görmeye başladım, ve her konunun altında MSI,ASUS fan boyluğunuzu belli ediyorsunuz.Bir markayı kötülemek için onu ilk önce kullanıp deneyimlemen lazım!

Bu bilgisayarda görüntü olarak bu monitörü
kullanarak sorun yaşar mıyım?
Bilgisayarı kullanma amacınız nedir.
Ofis mi, güncel oyunlar mı.
Müzik yada film editlemek mi.

YouTube birçok yayıncı reklam amacı ile tanıtım yapıyor.
Size nacizane tavsiyem, izleyin, ama tek bir kişiyi izleyip karar vermeyin.

Ayrıca AMD Ryzen leri de inceleyin.
Kesinlikle SSD kullanın en azından işletim sistemini kuracağınız sürücüye.

Maddi imkânlarınız iyi olduğu sürece ekran kartında 8gb , sistem ram de 16gb birçok oyunda sizi tatmin edecektir.
Yeni nesil M2 portlu ssd ler ise tam bir canavar.
Güç kaynağı alırken piyasada bu işi senelerdir hakkı ile yapan 2-3 firma var onların ürünlerine herkes gözü kapalı referans olacaktır

Unutmadan Ryzen işlemcilerin anakartları daha uzun süreler destek verecek. Intel ne yazık ki sürekli çipset değiştiriyor.

Kısacası nekadar ekmek o kadar köfte
Oyun sadece

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180731-212041_Chrome.jpg
    Screenshot_20180731-212041_Chrome.jpg
    176,2 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı