G102 vs. Rival 110

Şu an iki fareye de sahibim. İki fareyi de uzun süre kullanmış ve deneyimlemiş olarak şunu söyleyebilirim ki Rival 110 daha kaliteli duruyor ve hala Rival 110 kullanıyorum.
Rival 110 biraz daha büyük ve ele tam oturan cinsten, G102 ise çok daha hafif ve biraz küçük.
Tuş kalitesi olarak da Rival 110 daha iyi iş çıkartmış, G102'nin tuşa basış hisleri daha dandik.

Kendi deneyimlerim haricinde iki farenin de tutuş şekli farklı. Rival 110 palm için ideal olmasına karşın, G102 fingertip ve claw için daha ideal.
Uzun süre G102'yi de kullanmıştım ve memnun kalmıştım. Kötü bir ürün değil. Fare tutuş şeklinize göre satın almanız daha uygun olur.

peki sizce rival 110 mu yoksa rival 300s mi ?
Aynı sensörleri kullanıyorlar. Tuş şekilleri, tasarım ve fiyata göre bir tercih yapmalısın.

Rival 110 un handikapı kasayla tümleşik tuş yapısı bence. Daha önce almıştım, gayet kaliteli mouse ama hem bu yüzden hemde elime biraz ufak kaldığından dolayı satıp Rival 600 aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı