G102 vs Rog Strix Impact 2

deactivatedfemo

Decapat
Tutuş şeklim Claw Palm ve önerilen mouse boyutu 11.7~12 x 5.8~6.5, başlıkta bulunan iki mouse arasında hangisini seçmeliyim?

Mercury 3327'den daha iyi bir sensör diye biliyorum, yazılım desteği tarafında en iyilerden biri zaten.

Asus tarafinda ise degiştirilebilir switch yapısı daha yüksek bir tutuş ve daha iyi bir aydınlatma var. G102 modeline göre yükseklik olarak tutuşumu rahatlatacağını düşünüyorum.

Sizce hangi modeli almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Impact II, bildiğim kadarıyla G102 Lightsync'e göre daha iyi bir mouse.

Benim önerim Impact II olur. Elinize uymayacağını düşündüğünüz mouseyi direk eleyin. İstediğiyi kadar iyi bir mouse olsun. Elinize oturmuyorsa bir işe yaramaz.

Impact II, bildiğim kadarıyla G102 Lightsync'e göre daha iyi bir mouse.

Benim önerim Impact II olur. Elinize uymayacağını düşündüğünüz mouseyi direk eleyin. İstediğiyi kadar iyi bir mouse olsun. Elinize oturmuyorsa bir işe yaramaz.
Benzer yükseklikte bir mouse deneyimledim yakın zamanda, belli bir alışma süresi gerektiricektir benim için fakat Asus modeli daha önce kullandıgım yapiya daha yakın. Bu yüzden istemsiz daha sıcak bakıyorum.

Tesekkürler yorumlarınız için. @Silinen üye @zamzerxan

Şekilde soru isareti yok zaten sadece Impact avuç içi kısmı daha yüksek ve daha iyi kavrama şansı sunacaktır. Şekil olarak bir arada kalma durumu yok aslında genel olarak Impact daha iyi gibi geliyor. G102 önermenizin nedeni nedir? Bilgilendirebilir misiniz?
İkisi de genel olarak iyi. Birbirinden daha iyi demek yanlış olur ama kablosunun kalın olduğunu duymuştum ASUS'un. Bir de G102'yi denediğim için.

Hem G102 daha ucuz, aradaki fiyat farkına değmez.

İkisi de genel olarak iyi. Birbirinden daha iyi demek yanlış olur ama kablosunun kalın olduğunu duymuştum ASUS'un. Bir de G102'yi denediğim için.

Hem G102 daha ucuz, aradaki fiyat farkına değmez.
Ben de daha önce kullandığım modele benzerliği yüzünden sıcak bakıyorum, hatta ondan bir tık daha iyi yapıda. Ek olarak switch sistemi ve aydınlatmasını da fazlasıyla sevdim.

Dosya Ekleri

• m5top.jpg
    m5top.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 40
Ben de daha önce kullandığım modele benzerliği yüzünden sıcak bakıyorum, hatta ondan bir tık daha iyi yapıda. Ek olarak switch sistemi ve aydınlatmasını da fazlasıyla sevdim.
İkisi de üzmez ama ben daha ucuz ama aynı kalitedeki G102 alırdım. Size kalmış.

Geri
Yukarı