G103'e Soda Döküldü

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhaba, dün soda keyfi yapıyordum artık nasıl olduysa elim çarptı, o an zaman yavaşladı, slow motion'da sodayı tuttum fakat dökülmüştü birazı, sonra klavyeyi bi döndürdüm tur attı :D Neyse işte hemen vidalarını söktüm, bilirsiniz klavyenin altında beyaz bir naylon gibi şey vardır kabarcık gibi orda su yoktu, klavye sökük bir şekilde dışarda beklettim uykumda vardım, iki saat uyudum o sırada da klavye kurudu işte Klavye G103 sorunsuz her tuş çalışıyor fakat orta kısımdaki tuşlar yapış yapış gibi basıyorum diğerlerine göre 0.5ms daha geç geliyor :D Yani sorun çıkarmıyor ama yinede çözümü varsa iyi olur. Önerilerini bekliyorum. Zaten aklımda yeni ledli klavye almak vardı ama şimdi sıra onda değil :D Neyse iyi forumlar :)

Klavye: G103
Özet: Çalışıyor fakat orta kısımdaki tuşlar yapış yapış.

Güncel. Özellikle m, y ve n tuşları yavaş çalışıyor.

Öncelikle geçmiş olsun. Hemen hemen aynı olay benim klavyenin başına da geldi ancak sıvıyı döken kimdi hala çözemedim. Klavyeyi açtım ve tuşların olduğu kısmı yıkayıp iyice kuruttuktan sonra tekrar topladım ve bu sefer tek tuşa bastığımda birden çok karakter yazmaya başladı. Vatan bilgisayara bu sorun ile servise göndermesi için bıraktım ve sıfırı ile değiştirdiler.

Dün dayanamayıp m, n ve y tuşlarını açtım, biraz ağzıma yaladım :D Geçmiş gibi oldu ama 2-3 saat sonra hala geç geldi, şimdi evde yedek klavye vardı bundan yazıyorum, 2-3 gün daha bekliyeceğim olmazsa hepsini çıkarıp temizleyip takıcam. En kötü G105 alıcam. Aklımda ledli klavye almak vardır fakat G105'te kol koyma şeysi gelmiyor, acaba bu G103'teki kol koyma yeri ona takılır mı?

Dün dayanamayıp m, n ve y tuşlarını açtım, biraz ağzıma yaladım :D Geçmiş gibi oldu ama 2-3 saat sonra hala geç geldi, şimdi evde yedek klavye vardı bundan yazıyorum, 2-3 gün daha bekliyeceğim olmazsa hepsini çıkarıp temizleyip takıcam. En kötü G105 alıcam. Aklımda ledli klavye almak vardır fakat G105'te kol koyma şeysi gelmiyor, acaba bu G103'teki kol koyma yeri ona takılır mı?
Ben g105 kullanıyorum ve o kol dayama aparatına nedense hiç ihtiyaç duymuyorum.

Bilindik marka olmasını istiyorum, Logitech, Razer gibi ayrıca Vatan Bilgisayar yada Teknosa gibi bilindik yerlerde olursa alabilirim ancak :)

Bu arada makro tuşları olması çok önemli benim için, 6 tane makro tuş olursa iyi olur :)

Bloody B2100 Kablolu Gaming Klavye Mouse Set Fiyatı
Bu klavye-mouse setini alabirirsin ikiside su geçirmez yani rahat rahat soda keyfi yapabilirsin. Sanırım klavye ışıklı da :) :)
Zaten hemen hemen G105 fiyatına denk geliyor :)
Hocam Apex Keyboards: World's Fastest Keyboards | SteelSeries | SteelSeries bu nasıldır? STEEL SERIES Apex Kablolu Klavye SSH64145 Klavye 334tl fiyatı var, biraz daha para biriktirip alabilirim?

Bilindik marka olmasını istiyorum, Logitech, Razer gibi ayrıca Vatan Bilgisayar yada Teknosa gibi bilindik yerlerde olursa alabilirim ancak :)

Bu arada makro tuşları olması çok önemli benim için, 6 tane makro tuş olursa iyi olur :)

Hocam Apex Keyboards: World's Fastest Keyboards | SteelSeries | SteelSeries bu nasıldır? STEEL SERIES Apex Kablolu Klavye SSH64145 Klavye 334tl fiyatı var, biraz daha para biriktirip alabilirim?
Bütçene uyarsa alabilirsin iyi klavye...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı