G15 mi alınmalı yoksa G16 stoğu mu beklenmeli?

Şöyle ben 3000 serisinin ucuzlayacağını düşünmüyorum ülkemizde olması gerekenin aksine yenisi cıkan herhangi bir şeyin eski versiyonunun fiyatı artıyor bu laptop 4 serisi cıkmadan 27 civarıydı mesela yine böyle bir şey yasamamak için alacağım risk beklemek değer mi sorun bu.

Sıkıntı yaratacak bir şekilde mi nasıl yani ilk defa duydum bunu benim en cok dikkatimi ceken seylerden biri soğutmasıydı :/

Hayır, fakat abartı bir soğutması yok. GPU genel olarak limite yakın çalışıyor hatta.

Hocam önemli olan yetmesi değil bence. Önemli olan cebinizde ki parayı ne kadar efektif kullanabildiğiniz. Zamanınız varsa ben beklemeniz taraftarıyım. Bence 4000 seri laptoplar tekrar stoklara girdiği zaman çok fazla şekilde talep olucak. Bu da 3000 serilerinin 1 yada 2 ay içinde fiyatlarının yavaş yavaş aşağıya inmesi demek. Kararınızı siz verin.
Hocam son 1 haftada bile çoğu laptop'a zam geldi kaldı ki dediğiniz sürede hiç ucuzlayacağını sanmıyorum. Keşke dediğiniz gibi olsa ama bana göre çok düşük bir olasılık.

Hocam son 1 haftada bile çoğu laptop'a zam geldi kaldı ki dediğiniz sürede hiç ucuzlayacağını sanmıyorum. Keşke dediğiniz gibi olsa ama bana göre çok düşük bir olasılık.
Bilmiyorum bu yüzden alabileceğim bilgisayarıda alamamaktan çekincem bi anda kayboldu 4050 laptoplar anlamadım sanki geriye geldiğinde 3 4 k zamlarla gelecek gibi geliyor HB 36k ya satarken vatan 40k ya satarken diğerleri geri durur mu sanmam

Bilmiyorum bu yüzden alabileceğim bilgisayarıda alamamaktan çekincem bi anda kayboldu 4050 laptoplar anlamadım sanki geriye geldiğinde 3 4 k zamlarla gelecek gibi geliyor HB 36k ya satarken vatan 40k ya satarken diğerleri geri durur mu sanmam
Yani hocam. Laptop alacağız dedik sürekli bi sıkıntı çıkıyor, yok neyi alsam yok ne zaman alsam vs.. Zaten hakkettiğinden çok para veriyoruz, sağolsunlar.. Ben bu hafta içinde alacağım sizde fazla beklemeyin bence, her laptopun bi sorunu var zaten, kusursuzu bulmak imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı