G2 Hard Brick

Demirberkan53

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonu çok kurcaladım , en son euphoria os indirdim ve backup yaparken hard brick oldu sanırım ya da daha kötüsü , öncedende benzeri olmuştu. TOT yöntemi ile yapmıştım fakat cihaz ne download mode'a giriyor ne twrp'ye. Şarj olmuyor tepki led yok yani durum vahim :( çok uzun süre basınca LG logosu saliselik gelip hemen gidiyor). Bu bana ümit verdi. Yardımlarınızı bekliyorum. @Bloother sen G2'den anlıyorsun (bende anlıyorum ama) ne yapsam bilemedim download mode'a girmiyor.

Tepki veriyorsa hard brick olmamıştır ama açıkçası bu cihazı hard brick yapabildiysen seni tebrik etmek isterim. :) Araştırayım dönüş yaparım. Hard brick tecrübem olmadı hiç. [emoji14]

Benim eski telefonum, ve 2 kez hard brick yaşadım. Sana yardımcı olayım, aynısı bana da olmuştu deli olmuştum, zor gelebilir ama aslında çok kolay. Şimdi alt kısımda şarj girişinin oradan ince bir şeyi sok, kapağı aç, çok kolay açılıyor zaten, benim aç kapa aç kapa kapağı açılan telefonlar gibi açıyordum. Her neyse kameranın yanında böyle 2 şer 2 şer yan yana dizili şeyler göreceksin, en sondaki ikiliyi ufak bir tel yardımıyla kısa devre yapıp bilgisayara bağlayacaksın, daha sonrasında QHUSB Bulk diye bir şey gelmesi lazım, sonra bir bat dosyası var onu açacaksın tek tek eMMc deki bölümlere stock veriyi yazacak, bittiğinde towel root, autorec, ve istediğin bir romu flashlayıp kullanabilirsin. Yalnız cihaz içindeki her şey silinir, dahili hafıza dahil. Bat dosyasına gelirsek, dosyayı silmişim internetten bakarım bulunca buraya yazarım, sen anlattığım yere kadar gel sonra yorum at.

Böyle bir video var. Eleman hard brick olmuş Lg G2'yi unbrick yapıyor. Belki yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video var. Eleman hard brick olmuş Lg G2'yi unbrick yapıyor. Belki yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu Hard Brick sayılmaz, download mode giriyor.

slm acıklamanızı okudum yardım sever birine benziyorsunuz ben doğu bank tan lg g2 tlf aldım tlf menüsünden bakınca d802 yazıyordu son sürüm yazılım atalım derken tlf fastboot moda girdi birdaha dowland moda alamadım internetteki araştırmalar sonucunda cmd yöntemiyle bir kaç dosya flaşladım ve telefon hepten sustu ne led yanıyor ne görüntü var usb kabloyu takınca Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 görüyor enterasan olan şey anakarta ls980 yazıyor yardımcı olursanız minnettar kalırım iyi calışmalar

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-11-22-22-22-36.png
    Screenshot_2015-11-22-22-22-36.png
    44,1 KB · Görüntüleme: 652
Benim yukarıda ki yorumumu okudun mu? Yazdıklarımın aynısını yapmışsın resmen, sadece bir yerde hata yapmışsın. Telefonu değiştirdiğim için hatırlamıyorum fazla ama dediğin gibi Qualcomm Loader gibisinden bir aygıt bağlı olacak bu doğal, sonra bir sürü yerel disk bağlanması lazım f, g, h, i, j, k, l şeklinde gidiyor. O cmd dediğin batch dosyası ile içine yazıyorsun veriyi düzeliyor. Nerede hata yaptın anlamadım ama tekrar deneyebilirsin. Ayrıca okuduğum kadarıyla eğer eksik yazmadıysan kısa devre olayını yapmamışsın, onu yap ardından Loader yazan yer Bulk olacak.

Benim eski telefonum, ve 2 kez hard brick yaşadım. Sana yardımcı olayım, aynısı bana da olmuştu deli olmuştum, zor gelebilir ama aslında çok kolay. Şimdi alt kısımda şarj girişinin oradan ince bir şeyi sok, kapağı aç, çok kolay açılıyor zaten, benim aç kapa aç kapa kapağı açılan telefonlar gibi açıyordum. Her neyse kameranın yanında böyle 2 şer 2 şer yan yana dizili şeyler göreceksin, en sondaki ikiliyi ufak bir tel yardımıyla kısa devre yapıp bilgisayara bağlayacaksın, daha sonrasında QHUSB Bulk diye bir şey gelmesi lazım, sonra bir bat dosyası var onu açacaksın tek tek eMMc deki bölümlere stock veriyi yazacak, bittiğinde towel root, autorec, ve istediğin bir romu flashlayıp kullanabilirsin. Yalnız cihaz içindeki her şey silinir, dahili hafıza dahil. Bat dosyasına gelirsek, dosyayı silmişim internetten bakarım bulunca buraya yazarım, sen anlattığım yere kadar gel sonra yorum at.
merhaba kardeşim benim tel lg g2 d800 modeli yurt dışı dogal olarak tel ne recovery ne dowload mode giriyor hiç acılmıyor napmam gerek brich oldu sanırım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı