G2020 sisteme 300 TL ekran kartı önerisi

Tarrad1um

Hectopat
Anakartım: ASUSTEK Computer ınc. B75M-A.

İşlemci: Intel(r) Pentium(r) CPU G2020 @ 2.90GHz 2.90GHz.

RAM: 4.00 GB (kullanılabilir miktar 3.66 GB)

Monitör: 1366X768 (32 Bit) (60Hz)

Ekran kartı: Intel(r) HD Graphics family 1760 MB (kısaca ekran kartı yok işlemcinin ekran kartını kullanıyor)

Önerilerinizle 300TL ucuz bir ekran kartı alacağım 2. el kabul ederim. Sorun yok ama çoğu yerde aynı fiyat olsa daha iyi.

PC kötü farkındayım. 8 yıl önce aldım ama ekran kartı olmadan bayağı zorlanıyor. Oynayacağım oyunlar sistem istemeyen oyunlar zaten, Minecraft falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer 1080p monitörünüz olsaydı 750ti takılarak rahatça low-medium ayarlarda her oyunu açardınız. Fakat Bu çözünürlükte çok daha fazla darboğaz olabilir. Bütçeyi maksimum ne kadar zorlayabilirsiniz?
O kadar da kötü sayılmaz aslında sistem i3 2.nesil civarlarında bir işlemciye sahipsiniz. Evet güzel değil ama o dönemde de kötü değil.

Eğer 1080P monitörünüz olsaydı 750 Ti takılarak rahatça Low-medium ayarlarda her oyunu açardınız. Fakat bu çözünürlükte çok daha fazla darboğaz olabilir. Bütçeyi maksimum ne kadar zorlayabilirsiniz?
O kadar da kötü sayılmaz aslında sistem i3 2.nesil civarlarında bir işlemciye sahipsiniz. Evet güzel değil ama o dönemde de kötü değil.

350TL ya da 400TL.

Peki bana en uygun hangi ekran kartını önerirsiniz?
O bütçe ile alacağınız en iyi ekran kartı budur denebilir(işlemcinize göre). He ileride elime para geçer derseniz, bir tık yükseltilebilir ekran kartı. Elinize para geçince de işlemci alınabilir. Şimdilik 300-350TL civarlarına bir GTX 750 yanına da 50TL civarlarına 4GB ram ile çoğu oyunu 768p low-medium arası custom ayarlarda oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı