G203 fareyi hareket ettirince oyunlarda FPS düşüyor

lReady2Die

Hectopat
Oyunlarda mouse çevirme hızıma göre FPS düşüyor. Grafikler yüksek ya da düşük olsun fark etmiyor ama laptopun touchpadi ile hareket ettirince FPS düşüşü olmuyor. Bilgisayar özelliklerim iyi olmasına rağmen ve oyunların destek kısmına sordum dediklerini yaptım ama hiçbir şey değişmedi. Tüm forum sitelerine baktım düzelme yok. Mouse Logitech G203.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda mouse çevirme hızıma göre FPS düşüyor. Grafikler yüksek ya da düşük olsun fark etmiyor ama laptopun touchpadi ile hareket ettirince FPS düşüşü olmuyor. Bilgisayar özelliklerim iyi olmasına rağmen ve oyunların destek kısmına sordum dediklerini yaptım ama hiçbir şey değişmedi. Tüm forum sitelerine baktım düzelme yok. Mouse Logitech G203.

Overwolf kurulumu bilgisayarda

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden mouse driver güncellemesi yapın Overwolf kuruluysa silin.

Hocam Logitech marka cihazlarda bu tarz sorunlar olabiliyor çoğu kaynakta bilgisayar formatlanınca geçtiğini gördüm ama sanmıyorum geçeceğini yukarıdaki çözümden başka bir şey bulmakta mümkün değil gibi.

Başka bir mouse takıp dener misiniz?

Geri
Yukarı